امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۵:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130550
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، آری گراسا، رئیس فدراسیون جهانی والیبال که برای شرکت در مراسم افتتاحیه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، آری گراسا، رئیس فدراسیون جهانی والیبال که برای شرکت در مراسم افتتاحیه مقر جدید کنفدراسیون والیبال آسیا در تایلند به سر می برد، در اجلاس هیأت رئیسه این کنفدراسیون خطاب به حاضرین و نمایندگان کشورهایی آسیا گفت: اینقدر برنامه های پی‌درپی برای والیبال خود طراحی نکنید. با حرف زدن و نظریه پردازى کار پیش نمی‌رود. اگر خواستید کارى انجام نشود، برای آن کمیته تشکیل دهید. خیلى از کشورها هستند که فقط حرف می‌زنند ولى در عمل در هیچ رویدادى شرکت نمی‌کنند. روساى برخی از فدراسیون‌ها فقط به فکر خودشان و ریاست‌شان هستند نه به فکر توسعه والیبال در کشورشان.

وی با اشاره به رشد و توسعه والیبال ایران در چند سال اخیر تاکید کرد: نگاهی به ایران بیندازید. ببینید ایران از کجا به کجا رسیده است و الان یکى از بزرگان والیبال دنیاست. چون برنامه داشته و کار و تلاش زیادى انجام داده است. فقط حرف نزده و فقط برنامه ارائه نکرده است. در خواست میزبانی داده و به نحو احسن میزبانی خود را انجام داده است و در همه رویداد ها حضور فعال و با انگیزه دارد و با تلاش زیاد اکنون به یکی از قدرت‌های والیبال دنیا تبدیل شده است. روش ایران را به عنوان الگو در کشور خود پیاده کنید تا همانند این کشور در این رشته ورزشی موفق شوید.

رئیس فدراسیون جهانی والیبال تصریح کرد: والیبال ایران برنامه‌های خود را به درستی پیاده کرده و نتیجه گرفته است، پس می‌تواند به عنوان یک الگوی عملی برای دیگر کشور ها مورد استفاده قرار گیرد. ایران به برنامه های خود عمل کرده است. پس شما هم سعی کنید بیشتر عمل کنید تا برنامه های متعدد ارائه دهید.

گراسا در خصوص درخواست برخی از کشورها مبنی بر حمایت و حق پخش تلویزیونی گفت: توسعه و پیشرفت تلویزیون در والیبال نیازمند ارتقای کیفیت و ایجاد جذابیت فنى و محیطى در کار است که تلویزیون را به دنبال خود جذب می‌کند. این مطلب همانند موضوع مرغ و تخم مرغ است که نمی‌توان فهمید که اول مرغ بوده و بعد تخم مرغ به وجود آمده یا اول تخم مرغ بوده و بعد مرغ به وجود آمده است. اگر کارتان را خوب انجام دهید و کیفیت کارتان را بالا ببرید تلویزیون هم به دنبالتان خواهد آمد.

همچنین در حاشیه این اجلاس داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال ملاقاتی با گراسا داشت و گراسا با بیان اینکه اکنون ایران به عنوان یکی از قدرت های نوظهور در والیبال دنیا مطرح شده است، علاقمندی خود را برای سفر به ایران و دیدار با دکتر روحانی، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد و مقرر شد داورزنی هماهنگی های لازم را برای حضور وی در ایران و ملاقات با رئیس جمهور انجام دهد.

انتهای پیام/د

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها