امروز : یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - 2016 December 4
۲۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130572
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
مهناز بهمنی  امروز در حاشیه دیدار با رئیس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت روز جهانی معلولان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: مجلس آمادگی ...

مهناز بهمنی  امروز در حاشیه دیدار با رئیس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت روز جهانی معلولان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: مجلس آمادگی دارد با ارائه لوایح مناسب از جانب دولت نسبت به نحوه خدمات‌رسانی به معلولان و بازنگری در قوانین آنها اقدام کند و مطمئنا مجلسیان از طرح‌هاى پیشنهادى در زمینه مشکلات معلولان و راه حل آن استقبال مى‌کنند.

وی با اشاره به اینکه جامعه معلولان نیاز به پیگیری شدید مسئولان نظام دارد، اضافه کرد: رسیدگی و رفع مشکلات معلولان که عمدتا از طبقه محروم جامعه هستند با توجه به هزینه‌های گزاف نگهداری برای خانواده‌ها باید مد نظر دولتمردان قرار گیرد.

وی توجه به حوزه کارآفرینی برای معلولان را ضروری دانست و عنوان کرد: می‌توان با برنامه‌ریزی دقیق از ایجاد تعاونی، برای اشتغال معلولان به منظور کارآفرینان و حمایت از این اقشار گام برداشت.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس کمک به ایاب و ذهاب معلولان، نگاه برابر بین معلولان و افراد سالم جامعه، رفع مشکلات مسکن، کاهش هزینه‌های درمانی و مشکلات پیش روی ازدواج معلولان را خواستار شد و افزود: توانمندسازی معلولان و فرهنگ‌سازی در جامعه شکل گرفته و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/60002/ش20/پ3003

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار