امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۰۵:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13058
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۶
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در اولین ساعات برگزاری انتخابات یازدهم ریاست جمهوری و شوراهای شهر، هر شش نامزد ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در اولین ساعات برگزاری انتخابات یازدهم ریاست جمهوری و شوراهای شهر، هر شش نامزد انتخابات آرای خود را به صندوق انداختند.

بر اساس این گزارش، ابتدا سیدمحمد غرضی نامزد انتخابات ریاست جمهوری ساعت 9 صبح با حضور در مسجد لرزاده میدان خراسان رای خود را به صندوق شماره 1469 انداخت. 

سپس حجت‌الاسلام حسن روحانی نامزد دیگر انتخابات ریاست جمهوری، ساعت 9 و بیست دقیقه با حضور در مسجد امام رضا‌(ع) شهرری، رأی خود را به صندوق شماره 172610231 انتخابات ریاست جمهوری یازدهم و انتخابات دوره چهارم شوراها انداخت.

علی‌اکبر ولایتی نامزد یازدهمین دوره ریاست‌جمهوری نیز لحظاتی بعد صندوق اخذ رای مسجد گیاهی تجریش را انتخاب کرد.

محمدباقر قالیباف نیز ساعت 10 صبح با حضور در شعبه اخذ رأی واقع در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی پس از زیارت، رای خود را به صندوق انداخت.

محسن رضایی روستای منجیل‌آباد بخش مرکزی شهرستان رباط کریم استان تهران، را برای به صندوق انداختن رای انتخاب کرد و دقایقی مانده به ساعت 11 آرایش را به صندوق انداخت.

سعید جلیلی آخرین نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بود که در ساعت 12 پس از زیارت حضرت حرم عبدالعظیم حسنی با حضور در صندوق صحن اصلی حرم، رای خود را به صندوق انداخت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار