امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130586
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور دوشنبه هفته آینده در همایش

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور دوشنبه هفته آینده در همایش ملی ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد که با حضور رؤسای قوای سه‌گانه در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار می‌شود، شرکت و سخنرانی خواهد کرد.

این همایش در آستانه روز جهانی مبارزه با فساد (18 آذر) به میزبانی ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی که ریاست آن بر عهده اسحاق جهانگیری است، برگزار می‌شود.

جلسه شورایعالی آب نیز قرار است روز شنبه هفته آتی 15 آذرماه به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور برگزار و در زمینه اولویت‌ها و سیاست‌های دولت در حوزه آب تصمیم‌گیری شود.

برگزاری جلسه هیأت امنای دانشگاه تربیت مدرس از دیگر برنامه‌های معاون اول رئیس‌جمهور است که چهارشنبه هفته آینده انجام خواهد شد و قرار است در این جلسه درباره موضوعات مختلف نظیر بودجه تفصیلی سال 93 دانشگاه، چارت تشکیلاتی برخی دانشکده‌ها و طرح تأسیس دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌ها تصمیم‌گیری شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار