امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130590
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزای فارس ...

سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزای فارس اظهارداشت: مقاومت ملت بزرگ ایران، ایستادگی آنان در میدان‌های سخت و حضور آنها در عرصه‌های مختلف مقاومت پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران باعث امنیت امروز نظام اسلامی شده است.

وی افزود: رهبری‌های خردمندانه و داهیانه مقام معظم رهبری و هوشیاری ایشان، افشای توطئه‌های دشمنان توسط رهبر انقلاب اسلامی و وجود نیروهای جان بر کف و بسیجی و دریادلان در عرصه‌های دفاعی و انقلاب و تلاش دانشمندان بسیجی و انقلابی موجب عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران و عظمت این ملت بزرگ و عامل فرودآمدن سرتسلیم قدرت‌ها در برابر ملت ایران شده است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: همین عوامل باعث شده 1+5 و سلطه‌گران در برابر این اقتدار کرنش نشان دهند و به تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان احترام بگذارند و مجبور شوند از خواسته‌هایشان عدول کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها