امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130591
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از عسلویه، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت لحظاتی قبل از فازهای 15 و 16 پارس جنوبی بازدید کرد و در جریان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از عسلویه، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت لحظاتی قبل از فازهای 15 و 16 پارس جنوبی بازدید کرد و در جریان پیشرفت فیزیکی این فاز مهم قرار گرفت.

وزیر نفت در این بازدید اظهار داشت: توسعه پنج فاز اولویت‌دار در دستور کار وزارت نفت قرار دارد و امیدوار هستیم تا پایان امسال به بخش زیادی از اهداف تعریف شده برسیم.

زنگنه خاطرنشان کرد: تسریع در تکمیل فازهای در دست اجرای پارس جنوبی مورد توجه و تاکید قرار دارد و به فضل خدا با تلاش بیشتر و موثرتر به نتایج خوبی خواهیم رسید.

مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس نیز بیان کرد: وزیر نفت تاکید بسیار زیادی بر تکمیل فازهای در دست اجرای پارس جنوبی دارد.

علی‌اکبر شعبان‌پور افزود: شرکت نفت و گاز پارس با تمام توان در مسیر اهداف ترسیم شده وزارت نفت گام برمی‌دارد و تاکنون شاهد اقدامات بسیار ارزشمندی نیز بوده‌ایم.

وی یادآور شد: تولید روزانه‌ 50 میلیون‌ متر مکعب‌ گاز طبیعی‌، تولید روزانه‌ 80 هزار بشکه‌ میعانات‌ گازی‌، تولید سالانه‌ 1.05 میلیون‌ تن‌ گاز مایع‌ "LPG" (پروپان و بوتان) و تولید سالیانه‌ یک میلیون‌ تن‌ اتان‌ به‌ منظور تامین‌ خوراک‌ واحدهای‌ پتروشیمی‌ و همچنین تولید روزانه‌ 400 تن‌ گوگرد نیز از اهداف توسعه فازهای 15 و 16 پارس جنوبی است.
انتهای پیام/2451/ل30/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها