امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۱:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130594
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، غلامعلی حدادعادل، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی پیامی را به چهارمین اجلاس دبیران ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، غلامعلی حدادعادل، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی پیامی را به چهارمین اجلاس دبیران کانون‌های مدارس اسلامی کشور صادر کرد.

در این پیام آمده است: موضوع پیشنهادی کانون مدارس اسلامی برای اجلاس سال 93 دبیران استانی چالش‌های موجود در مدارس و راه‌های توسعه مدارس اسلامی است و امیدوارم در گردهمایی شما در جوار مضجع شریف حضرت رضا(ع) فرصتی باشد تا یکایک دوستان ارجمند تجربه‌ها و دستاوردهای خود و همکاران خود را در این دو موضوع مهم و موضوعات اساسی مطرح کنند.

این پیام می‌افزاید: امروز احساس می‌شود که در سراسر جهان مسابقه‌ای برای تسخیر جهان در جریان است و میدان این مسابقه آموزش و پرورش است و هر کشور و هر ملتی که در این میدان و مسابقه پیروز شود آینده را در اختیار دارد و اگر در این مسابقه بازنده باشد، فردا نمی‌تواند شکست خود را جبران کند.

این پیام خاطرنشان می‌کند: شما و همکاران شما که در انقلاب اسلامی به اداره مدارس اسلامی همت گماشته‌اید، نشان داده‌اید در کار خود از دو صفت احساس مسئولیت و بصیرت که لازمه هر حرکت بسیجی است، برخوردارید و انشاالله تلاش و کوشش شما سبب شود تا مردان و زنانی مومن و خدمتگذار و دانا و توانا که مدافع انقلاب اسلامی و ارزش‌های آنها هستند، تربیت شوند و با خدمت به اسلام و ایران پاسدار خون شهیدان باشند.
انتهای پیام/70005/غ/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها