امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۷:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130606
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به‌گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بابل، محمود صادقی صبح امروز در نخستین نشست مسئولان شهرستانی برای بررسی مشکلات بیمارستان آیت‌الله ...

به‌گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بابل، محمود صادقی صبح امروز در نخستین نشست مسئولان شهرستانی برای بررسی مشکلات بیمارستان آیت‌الله روحانی بابل با اشاره به اینکه هدف از این نشست ارتباط بیشتر با کسانی است که در جامعه دلسوزانه خدمت می‌کنند ولی بی‌نام  و نشان هستند،اظهار کرد: با وجود خدمات بی‌شائبه‌ای که این بیمارستان به مردم در سطوح مختلف می‌دهد اما مظلوم واقع شده است.

وی افزود: حضور مسئولان در این بیمارستان گام موثری در شناخت خدمات کارکنان این مرکز درمانی است.

رئیس بیمارستان آیت‌الله روحانی بابل با انتقاد از افزایش تعداد سزارین در بابل بیان کرد: تعداد سزارین در کشورهای اروپایی 20 درصد است در حالی که  این میزان در ایران به 98 درصد رسیده است و بابل در بدترین شرایط ممکن رتبه نخست سزارین کشور را دارد.

وی با تاکید بر اینکه اهتمام جدی مسئولان ارشد نظام رفع دغدغه درمانی مردم است و ما نیز به عنوان کارگزاران نظام در همین راستا گام برمی‌داریم، گفت: با اجرای طرح نظام سلامت مشکلات بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در حال پیگیری است که برای رفع نیازهای بیمارستان با اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان تجهیزات مورد نیاز بیمارستان خریداری شد.

صادقی با اشاره به اینکه 95 درصد آزمایش‌ها با کیفیت مطلوب در بیمارستان آیت‌الله روحانی بابل انجام می‌گیرد، گفت: با اجرای مرحله جدید طرح نظام سلامت به مسئله حقوق پزشکان و پرسنل مراکز درمانی توجه شده تا با انگیزه بهتری طرح نظام سلامت اجرا شود.
انتهای پیام/86009/ل20/پ3003
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار