امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130607
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی ربیعی در همایش اساتید بسیجی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در مورد ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی ربیعی در همایش اساتید بسیجی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در مورد حمایت تأمین اجتماعی از طرح تحول سلامت گفت: تاکنون 12 هزار میلیارد تومان به بخش سلامت اختصاص داده‌ایم.

وی ادامه داد: این 12 هزار میلیارد از بخش‌های دیگر وزارت کار تهیه و برای اصلاح کتاب کالیفرنیا به وزارت بهداشت واگذار شده است.

وزیر کار، تعاون و تأمین اجتماعی با بیان اینکه ما همکاری خود را با وزارت بهداشت ادامه می‌دهیم، گفت: معتقدم پاشیدن پول اصلاحات ساختاری ایجاد نمی‌کند بلکه باید پیوستار اخلاقی و فرهنگی داشته باشیم.

ربیعی تأکید کرد: اصلاحات اخلاقی و فرهنگی روحیه بسیجی می‌خواهد و بدون آن موفق نخواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به مسئله فقر در جامعه اشاره کرد و گفت: چند روز پیش به حاشیه شهر تهران رفتم و با دیدن زنانی که به علت فقر تن‌فروشی می‌کردند گریه کردم.

وزیر کار، تعاون و تأمین اجتماعی خاطرنشان کرد: آرزوی امام این بود که فقر از بین برود و ما تا زمانی که فقر در جامعه است نباید خواب‌مان ببرد.

وی در پایان آرزو کرد: از خداوند می‌خواهم که بسیجی بمانم و بسیجی بمیرم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها