امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13061
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۶
تعداد بازدید: 154
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس امروز ایران اسلامی روز پرشور دیگری را خلق کرد.ملت حماسه‌ساز ایران امروز بار دیگر ثابت کرده‌اند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس امروز ایران اسلامی روز پرشور دیگری را خلق کرد.ملت حماسه‌ساز ایران امروز بار دیگر ثابت کرده‌اند که نسبت به آرمان‌های انقلاب اسلامی وفادار بوده و هیچ‌گاه توطئه‌های دشمنان در نظر آنها تأثیری نخواهد گذاشت.

24 خرداد 1392 به حق یک حماسه سیاسی در ایران خلق شد. تا آنجا که خبرنگاران خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سراسر ایران اسلامی گزارش دادند حضور مردم با آنکه ساعاتی بیشتر از شروع رأی‌گیری نگذشته است بسیار بالا است.

حماسه در شهر اولین‌ها/آذربایجا‌ن شرقی در تب انتخابات پرشور‌

خبرنگار فارس، از آذربایجان‌شرقی گزارش داد: مردم امروز از اولین ساعات صبح در پای صندوق‌‌های رأی همگام با سراسر کشور حاضر شدند و آراء خود را به صندوق‌ها انداختند.

امروز بار دیگر مردم خطه شهیدپرور آذربایجان‌شرقی ثابت کردند که توطئه‌های دشمنان هیچ‌گاه در آراء آنها تأثیر ندارد.

آن طور که استاندار آذربایجان‌شرقی پس از انداختن آراء خود به صندوق گفت: مردم این استان به طور خاص و منسجم آراء خود را از اول صبح به صندوق انداختند و پیش‌بینی می‌شود مشارکت بالایی در این استان رقم بخورد.

مردم آذبایجان غربی حماسه حضور را در ساعات اولیه تکمیل کردند 

خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از آذربایجان‌غربی هم گزارش داد: مردم این استان همگام با سراسر کشور پرشور و انقلابی در پای صندوق‌های رأی حاضر شدند.

مردم این استان نیز ضمن تأکید بر ادامه راه امام راحل (ره) اعلام کردند به کوری چشم دشمنان امروز ملت ایران بار دیگر حماسه سیاسی مدنظر رهبری را عینیت می‌بخشند.

استاندار آذربایجان‌غربی ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم این استان در پای صندوق‌های رأی از صبح امروز تأکید کرد: مردم این استان همانطور که در دوره‌های گذشته ثابت کردند حضورشان بی‌نظیر خواهد بود امروز تا این ساعت حضور مردم فوق‌العاده بالا و بی‌نظیر بوده است.

خدعه دشمنان زیر صلابت ملت سربداران

خبرنگار فارس، از استان اصفهان گزارش داد: مردم نصف جهان امروز در 24 خرداد همگی با حضوری منسجم ضمن تأکید بر وفاداری به آرمان‌های انقلاب آراء خود را به صندوق‌های رأی انداختند.

استاندار اصفهان نیز ضمن تشکر از حضور حماسه مردم اصفهان در 24 خرداد گفت: امروز این استان صحنه شور و شعف است و انشاء‌الله مشارکت بالای 70 درصد در این استان رقم خواهد خورد.

خروش مردم در سرزمین خورشید/حماسه مشهدی ها دیدنی است
 
خبرنگار فارس، از استان خراسان رضوی خبر داد: مردم این استان نیز همگام با سایر استان‌ها از اول صبح امروز به پای صندوق‌های رأی رفته‌اند و آراء خود را به صندوق‌ها انداختند.

مردم این استان نیز با حضور در شعب اخذ رأی تعیین شده ضمن تجدید میثاق دوباره با امام راحل و شهدا آراء خود را به صندوق انداختند.

زائران حرم رضوی نیز در شعب مشخص شده در حرم امام رضا آراء خود را به صندوق انداختند.

استاندار خراسان‌رضوی ضمن تقدیر از حضور حماسه مردم اظهار داشت: حضور مردم با آنکه تازه چندین ساعت از شروع رأی‌گیری می‌گذرد بسیار خوب و بالا بوده است.

پایگاه انقلاب پیشتاز در خلق حماسه / قمی‌ها شگفتی آفریدند‌‌
 
خبرنگار فارس از قم گزارش داد‌: شعب اخذ رای در شهر مقدس قم از نخستین دقایق آغاز رای‌گیری، شاهد حضور مردمی بود که مشتاقانه منتظر ادا کردن سهم خود در خلق حماسه سیاسی بودند.

‌مردم مومن، ولایتمدار و همیشه در صحنه شهر مقدس قم از نخستین دقایق آغاز رای‌گیری به صورت منسجم و پرشور با حضور پای صندوق‌های رای به فرمان مولا و مقتدای خود،‌ مقام معظم رهبری لبیک گفته و خلق حماسه‌ای جاوید ‌در دفتر زرین انقلاب اسلامی ایران را آغاز کردند.

حضور مردم به گونه‌ای بود که حتی پیش از آغاز زمان رای‌گیری، مقابل برخی از شعب اخذ رای در قم صف‌هایی تشکیل شده بود، پیر، جوان، زن و مرد منتظر لحظه‌ای بودند که با رای‌های خود حماسه‌ای عظیم و دشمن‌شکن خلق کرده و دنیا را بار دیگر به بهت و حیرت فرو نشانند.
 

حماسه مردم کرمان در گرمای 50 درجه‌‌

‌خبرنگار فارس از کرمان نیز خبر داد: ‌‌مردم کرمان از ساعت نخستین انتخابات با نشاط و سرشار از امید در پای صندوق‌ها حاضر شدند، و تاکنون در حوزه‌های اخذ رای مطلوب و حماسی بوده است.

‌جوانان در این حماسه بزرگ حاضر هستند و میانگین مشارکت مردم استان کرمان در انتخابات‌های گذشته همواره از متوسط میانگین کشوری بالاتر بوده است.

استاندار کرمان نیز در حاشیه انداختن رای خود به صندوق با اشاره به اینکه مردم استان همانند سایر ملت ایران همیشه در صحنه و پیرو ولایت فقیه بوده‌اند، تصریح کرد: با توجه به مشارکت‌های گذشته مردم این مرز و بوم امروز نیز شاهد خلق حماسه سیاسی هستیم.

اسماعیل نجار‌ با تأکید بر اینکه مردم رای دادن خود را به ساعات پایانی روز موکول نکنند، گفت: مردم اسامی نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا را قبل از مراجعه به حوزه رای‌گیری تهیه کنند که معطل نشوند.

ماراتن حماسه سیاسی در ایلام /همه آمدند
 
خبرنگار فارس نیز از ایلام گزارش داد: ماراتن تحقق حماسه سیاسی در ایلام از لحظاتی پیش در گوشه گوشه استان ایلام کلید خورد.‌‌‌

مردم همیشه در صحنه استان ایلام امروز 24 خرداد ماه همزمان با سراسر کشور به پای صندوق‌های رای شتافتند.

در استان ایلام همزمان با برپایی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری، انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی نیز برپا می‌شود.

از اوایل صبح امروز نیز مردم استان ایلام در گوشه گوشه ایلام به پای صندوق‌های رای شتافتند تا حماسه سیاسی را محقق کنند.

عوامل اجرایی، ناظران و بازرسان هم‌پای مردم در این عرصه بزرگ حضوری جدی داشته و حافظ آرای مردم این دیار هستند.

در شهر ایلام به عنوان مرکز استان 82 نامزد انتخابات شوراهای شهر ایلامی با هفت نامزد نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه ایلام هر کدام به طور مجزا برای حضور در شورای اسلامی و مجلس شورای اسلامی رقابت می‌کنند.

استان ایلام در مجموع دارای 9 شهرستان است و در شش شهرستان به عنوان حوزه انتخابیه ایلام انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی برپا می‌شود.

حوزه انتخابیه ایلام شامل شهرستان‌های ایلام، مهران، سیروان، ایوان، شیروان چرداول و ملکشاهی است.‌

‌موج خروشان مردم کرمانشاه در پای صندوق‌های أخذ رأی

خبرنگار فارس از کرمانشاه گزارش داد: کرمانشاهیان از نخستین لحظات شروع رأی‌گیری با حضور انبوه و گسترده در پای صندوق‌های أخذ رأی، عشق خود به انقلاب اسلامی و ولایت‌مداریشان را به‌ نمایش گذاشتند. ‌

شعب أخذ رأی با ازدحام جمعیت مواجه شده است. ‌مردم فهیم و ولایت‌مدار کرمانشاه با آگاهی از شرایط موجود و در راستای منویات مقام معظم رهبری، قبل از زمان آغاز رأی‌گیری، برای خلق حماسه سیاسی حضور یافته بودند و هم‌اکنون بسیاری از شعب أخذ رأی با ازدحام جمعیت مواجه است. امروز همه اقشار مردم آمده‌اند؛ پیر و جوان، زن و مرد و حضور رأی اولی‌ها نیز از موضوعات جالبی است که امروز در پای صندوق‌های أخذ رأی می‌توان مشاهده کرد و اشتیاق برای رأی دادن را در چشمان آنان می‌توان دید. 
 

شیرزنان و شیرمردان همدانی حماسه آفریدند

خبرنگار فارس از همدان گزارش داد: امروز 24 خرداد ماه روز خلق حماسه سیاسی در ایران است و در استان همدان نیز این روز با شور و هیجان خاصی خودش را نشان می‌دهد. ‌

امروز شور و شوق و هیجان فضای انتخابات و زمزمه‌های مردم برای اینکه چه کسی بالا می‌آید مشهود است، فقط کافی است تا در صف پرازدحام انتخابات باشی تا بدانی مردم چه می‌گویند. همه باهم می‌گفتند و باهم مشورت می‌کردند تا بدانند اصلح کیست و چیست و اطلاعات و شناخت‌های خود را با بغل دستی‌های خود رد و بدل می‌کردند. با یکی از مو سفیدان به نام احد ابراهیمی که در صف ایستاده بود به گفت‌وگو نشستم که می‌گفت: متولد 1320 هستم و به خوبی تمام اتفاقات و حوادث را در ایران شاهد بودم که این کشور چه روز‌هایی را پشت سر گذاشته است، یادم هست مردم برای نظام چه خون‌هایی که نداده‌اند و وظیفه خود می‌دانم که از نظام دفاع کنم. ابراهیمی افزود: سال‌های سال است که در هر دوره ای در انتخابات شرکت کردم چرا که این مشارکت را حق خودم می‌دانستم و باید بدانیم که حتی اگر ما هم نیاییم باز یک فرد انتخاب می‌شود پس چه بهتر که فردی را انتخاب کنیم که با نظر ما همراه باشد و بتواند کشور را نجات دهد.

 ‌اهوازی‌ها حماسه آفریدند / حضور عشایر با لباس محلی

خبرنگار فارس از خوزستان گزارش داد: صفوف رای در سطح شهر اهواز طولانی است، حضور عشایر غیور عرب و لر با لباس محلی جلوه دیگری به حماسه حضور مردم وظیفه‌شناس داده است. ‌

‌جمعیت زیادی از زنان و مردان در صفوف طولانی رای در انتظار رسیدن نوبت رای دادن خود هستند. مردم همیشه در صحنه اهواز بار دیگر حضور پرشور خود را نشان داده‌اند و گزارش‌ها از شعبه مسجد الغدیرحاکی از آن است که بیش از 400 نفر در صف‌ها ایستاده‌اند. در مسجد امام جعفر صادق تعداد بیش از 200 نفر در گرمای ظهر زیر آفتاب سوزان ایستاده‌اند تا بتوانند به فرمایش رهبر معظم انقلاب لبیک گویند تا دشمنان بدانند که ملت بصیر ایران همیشه در صحنه هستند. در بین صفوف ورزشکارانی با لباس‌های ورزشی دیده می‌شوند که می‌خواهند حضور خود را علاوه بر صحنه‌های ورزشی در حوزه سیاست نیز نشان دهند. در شعب انتخاباتی اهواز اقوام مختلف لر و عرب با لباس‌های محلی برای رای دادن حاضر شده‌اند تا نشان دهند که ملت ایران همدل و متحد هستند و قاطعانه پشت آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند. امنیت بر شعب اخذ رای حاکم است و ناظران با تمام توان خود شعب را رصد می‌کنند و خبرنگاران رسانه‌ها مشغول تهیه گزارش از مردم و مسئولان هستند.
اوج حماسه سیاسی در ‌‌‌استان البرز/مردم با قدرت حضور دارند

خبرنگار فارس از از استان البرز گزارش داد: مردم ولایی استان البرز از دقایقی قبل همراه با دیگر هموطنان به پای صندوق‌های رای رفتند تا بار دیگر ایستادگی خود را در راه تحقق اهداف و آرمان‌های اسلام و انقلاب به اثبات برسانند.‌‌

امروز در سراسر ایران اسلامی مردم  ولایی و همیشه در صحنه کشورمان برای اعلام نظر خود به پای صندوق‌های رای رفتند و انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای شهر و روستا با حضور آنها به صورت رسمی آغاز شد.

با وجود آنکه تنها چند دقیقه از آغاز رسمی انتخابات نمی‌گذرد، تعداد زیادی از مردم شهرستان‌ها، شهر و روستاهای مختلف استان البرز با حضور در شعب اخذ رای اقدام به شرکت در انتخابات کردند.

‌گزارش‌های میدانی خبرنگار فارس در کرج و شهرستان‌های مختلف استان البرز نشان می‌دهد که امروز مردم این استان حضوری گسترده در پای صندوق‌های رای خواهند داشت.

این حضور نوید بخش رقم زدن حماسه دیگری است و مردم ولایی و انقلابی این استان در آستانه عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری و خلق حماسه سیاسی هستند.

حماسه‌آفرینی گلستانی‌ها در 24 خرداد‌

خبرنگار فارس از گرگان گزارش داد: استاندار گلستان از مردم خواست که در همان ساعات اولیه روز برای رای‌دادن در پای صندوق‌های اخذ رای حاضر شوند چرا که زمان تمدید زمان رای‌گیری از سوی ستاد انتخابات کشور مشخص نیست.

‌استاندار گلستان پیش از ظهر امروز با حضور در حوزه انتخابیه مسجد حضرت امیر(ع) رای خود را به صندوق انداخته و از این حوزه انتخابیه بازدید کرد.

جواد قناعت در حاشیه حضور خود در مسجد حضرت امیر گرگان بر اهمیت حضور مردم در انتخابات تاکید کرد و  گفت: مردم هوشیار ایران و گلستان باید با حضور پرشور خود در پای صندوق‌های رای بار دیگر پایبندی خود را آرمان‌های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کنند.

وی تصریح کرد: مطمئن هستیم مردم در این دوره از انتخابات حماسه دیگر می‌آفرینند و چشم جهانیان به خود خیره می‌کنند.

وی از مردم خواست که در همان ساعات اولیه روز برای رای‌دادن در پای صندوق‌های اخذ رای حاضر شوند چرا که زمان تمدید زمان رای‌گیری از سوی ستاد انتخابات کشور مشخص نیست.

طبق اطلاعات دریافتی از حوزه‌های انتخابی سراسر استان عوامل اجرایی و نظارتی شعب اخذ رای استان از ساعات اولیه صبح پس از دریافت صندوق‌های اخذ و استقرار در مکان تعیین شده از ساعت هشت صبح درب بر روی رای‌دهندگان باز شده و مردم ولایتمدار استان با حضور در این شعب، آرای خود را در صندوق‌های اخذ رای می‌اندازند.
 

حماسه سیاسی در دیار خاوران/ ‌حضور پرشور مردم

خبرنگار فارس از خراسان جنوبی گزارش داد: مردم ‌بیرجندبا آغاز یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا ‌در پای صندوق‌های رای حضوری پرشور دارند.

با آغاز رأی‌گیری در خراسان جنوبی مردم با شور و نشاط در ساعات نخست روز جمعه در پای صندوق‌ها حاضر شده و علاقه خود را به نظام نشان دادند. شهروند بیرجندی در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار فارس در بیرجند، اظهار کرد: برای خلق حماسه سیاسی در انتخابات شرکت کرده‌ام. هادی محمدی با بیان اینکه حضور در انتخابات وظیفه ملی ما است، اذعان داشت: حضور مردم در پای صندوق‌ها بسیار پورشور است. وی تصریح کرد: حضور در انتخابات وظیفه دینی است و هر چه بیشتر در امور دینی بکوشیم پیشرفت ما بیشتر است. شهروند بیرجندی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بیرجند، یادآور شد: برای پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پایبندی به آرمان‌های هشت سال دفاع مقدس در انتخابات حضور یافته‌ام. محمدعلی محمدی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات نشان از پایبندی به نظام جمهوری اسلامی است، متذکر شد: حضور مردم سبب نابودی تحریم‌های اقتصادی و جنگ روانی دشمن است. وی افزود: مردم از آرمان‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران ذره‌ای کوتاهی نمی‌کنند. شهروند بیرجندی عشق به فرهنگ ایرانی را دلیل حضور خود در ساعات آغازین روز رأی‌گیری دانست و خاطرنشان کرد: برای بهره‌مندی از پاداش اخروی تلاش کرده‌‌‌ام در لحظات نخستین شرکت کنم‌.

حضور حماسی مازندرانی‌ها بر سر صندوق‌های رای

خبرنگار فارس از مازندران گزارش داد: مردم ولایی استان علویان و شهید‌پرور و همیشه در صحنه مازندران با حضور بر سر صندوق‌های رای حماسه ای دیگر خلق کردند.

‌یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا با حضور پرشور و حماسی ملت غیور ایران اسلامی آغاز شد.

مردم ولایی استان علویان و شهید پرور و همیشه در صحنه مازندران بار دیگر با حضور بی‌نظیر خود، درحال خلق حماسه‌ای دیگر در صندوق های اخذ رای هستند.

برخی از شعب اخذ رأی در استان مازندران شاهد حضور زودهنگام  رأی‌دهندگان این استان پیش از آغاز رسمی فرآیند رأی‌گیری بود.

تبلیغات پرشور نمایندگان قبل از رای‌گیری نویدبخش حضور پررنگ مردم بر سر صندوق‌های رای بود که در حال حاضر شاهد حضور حماسی مردم بر سر صندوق‌های رای هستیم.

یکی از شعبه‌های اخذ رای در امام زاده عباس (ع) ساری قرار دارد که از ساعات اولیه را‌ گیری حضور پرشور شهروندان ساری در این مکان به نمایش گذاشته شد.

رای‌دهندگان از تمامی اقشار جامعه بر سر صندوق‌های رای حاضر شدند و حتی کارگران و کشاورزان با لباس‌های کار خود در این حضور حماسی شرکت کردند.

کودکانی که همراه پدران و مادران خود در این رای‌گیری حضور پیدا کردند، رای والدین خود را به صندوق ریختند و آمادگی خود را برای حضور در حماسه های دیگر اعلام کردند.

همه آمده‌اند‌، زن و مرد پیر و جوان و بار دیگر با حضور چشمگیر خود ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های والای امام شهدا و مقام معظم رهبری بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی زدند.

رای اولی‌ها که بر سر صندوق‌های رای حضور یافته‌اند پس از انداختن رای در صندوق‌ها، نام خود را جزو پیشتازان و پیشقراولان حماسه سیاسی در دفتر ایزد منان ثبت و ضبط کردند.

استقبال کم‌نظیر مردم یزد از انتخابات در ساعت اولیه اخذ رأی

خبرنگار فارس از استان یزد گزارش می‌دهد: مردم یزد در ساعات اولیه اخذ رای استقبال کم نظیری از انتخابات داشتند و حضوری گسترده از در پای صندوق‌های رأی به نمایش گذاشتند.

خبرنگار فارس در ‌ساعت اولیه رأی گیری در چند شعب اخذ رأی حاضر شده بود که شاهد‌ صف‌های رأی‌دهندگان بود‌.

آنچه در یزد به چشم می‌آمد، انبوهی از مردم در سنین مختلف از جوانان  پیرمردها و پیرزن هایی بود که شناسنامه های خود را روبروی دوربین ها قرار داده بودند.

ازدحامی که به گفته مسئولان صندوق ها در ساعات اولیه صبح شکل گرفته است، تاکنون و در طی سال های گذشته در این ساعت هنوز دیده نشده بود.

مردم یزد امروز با این حضور بار دیگر میثاق خود را با امام و رهبری و 275 شهید دفاع مقدس در این شهرستان ولایی به نمایش خواهند گذاشت.

ازدحام جمعیت در شعب اخذ رأی ‌قزوین/حماسه قزوین هم تکمیل شد

‌خبرنگار فارس از قزوین گزارش داد: ‌مردم ولایت‌مدار استان قزوین از دقایق آغازین صبح امروز با شوری توصیف‌ناپذیر به پای صندوق‌های رأی آمده‌اند تا باری دیگر حماسه‌آفرینی کنند. با وجود اینکه ساعاتی از آغاز زمان قانونی اخذ رأی می‌گذرد اما کماکان شاهد ازدحام جمعیت در شعب اخذ رأی در قزوین هستیم. شور خاصی در شعب اخذ رأی وجود دارد و مردم ولایت‌مدار استان قزوین با گام‌هایی استوار به صورت منسجم آراء خود را به صندوق‌های رأی می‌اندازند. پدران و مادران با به همراه داشتن فرزندان خردسال و نوجوان خود درس زندگی به آن‌ها می‌آموزند. در بین اقشار مختلف مردم رأی‌اولی‌هایی هستند که برای نخستین‌بار به پای صندوق‌های رأی آمده‌اند و با شور و شعفی خاص رأی خود را برای نخستین‌بار به داخل صندوق می‌اندازند. در وقت‌های نخستین امروز نیز آیت‌الله هادی باریک‌بین امام جمعه و نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین، سردار سالار آبنوش فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان، احمد عجم استاندار قزوین و سایر مسئولان ارشد استان با حضور در شعبه اخذ رأی مسجدالنبی شهر قزوین رأی خود را در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شورای شهر و روستای قزوین به صندوق انداختند. احمد عجم استاندار قزوین پیش از انداختن رأی خود به داخل صندوق با اشاره به حضور بالاتر از میانگین کشوری مردم استان قزوین در انتخابات ادوار گذشته گفت: در این دوره از انتخابات نیز مردم استان قزوین رقمی بالاتر از میانگین کشوری را محقق می‌کنند. گفتنی است، تعداد واجدان شرایط شرکت در انتخابات 24 خرداد ماه در استان قزوین 818 هزار نفر است که از این تعداد 26 هزار نفر برای نخستین‌بار در انتخابات شرکت می‌کنند.

حماسه شیعه و سنی در دیار سیستان و بلوچستان

خبرنگار فارس از سیستان و بلوچستان گزارش داد: مردم شیعه و سنی استان سیستان و بولچستان ‌با لبیک به ندای رهبری، حماسه‌ای جاوید آفریدند.

مردم شیعه و سنی این استان ‌امروز همپای دیگر ملت ایران در پای صندوق‌های رأی حاضر شدند و به فرد مورد نظرشان رأی دادند.

‌حضور مردم مرزدار این نقطه از میهن اسلامی در انتخابات 24 خردادماه، حماسه‌ای شدیدتر از توفان امروز در هیرمند خلق کرد.

حاتم نارویی استاندار سیستان و بلوچستان ‌در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: تکلیف و وظیفه دینی، یک عبادت است و امروز همه دیدند که چگونه تشیع و تسنن پاسخگوی ندای رهبری به نحو احس با مشارکت گسترده خود بودند.

وی افزود: دشمن که نظاره‌گر این انتخابات خواهد بود حتماً باور این همه حضور پر شور و همراه با شعور برایش غیرقابل ممکن خواهد بود و مأیوس خواهد شد.

‌وی عنوان کرد: امیدوارم و اطمینان دارم که تا پایان امروز این شور و حال و استقبال مردم را همچنان خواهیم داشت.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: باید در پایان این انتخابات، جشن بزرگ ملی سپاسگزاری از مردم را انجام دهیم زیرا این حق مردم ما است که از آن‌ها سپاسگزاری و قدردانی کنیم که همیشه پیشتاز بوده‌اند.

نارویی گفت: مردم استان همیشه در رأی دادن‌ها پیشتاز بوده‌اند به طوری که بیش از 75 درصد مردم استان در پای صندوق‌های مشارکت داشته‌اند لذا من امیدوارم که این دفعه بیش از 80 درصد مشارکت مردم را نسبت به سایر استان‌ها داشته باشیم.

حال و هوای چهارمحال و بختیاری در یک جمعه به یاد ماندنی

‌خبرنگار ‌فارس از شهرکرد گزارش داد: در چشمان همگی اعم از بزرگ و کوچک، چیر و جوان و حتی کودکانی که به همراه والدین خود پای صندوق رای حاضر شده‌اند برقی از شور و شوق والبته غرور دیده می‌شود.

 غرور مردم این استان در شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا حتما از این است که در کشوری زندگی می‌کنند که آزادانه فرصت ابراز وجود و دخالت در تعیین سرنوشت خود را دارند.

حال و هوای شهرها، حرکت دسته جمعی برخی خانواده‎‌ها و البته صفوف طولانی و شلوغی شعبه‌‎های اخذ رای ما را بر آن داشت تا از احساس قلبی برخی از شهروندان حاضر در شعبات اخذ رای جویا شویم.
 

خروش ‌پرشور مردم خراسان شمالی در لبیک به ندای رهبری‌

خبرنگار فارس از بجنورد گزارش داد: هم‌زمان با اعلام آغاز ساعت رأی‌گیری مردم با شور و اشتیاق استان خراسان شمالی به پای صندوق‌های رأی آمدند تا یک‌‌بار دیگر سرنوشت کشورشان را به بهترین نحو ممکن رقم بزنند.

‌مردم پرشور خراسان شمالی از نخستین ساعت آغاز رأی‌گیری با مراجعه به شعب اخذ رأی، وظیفه شرعی خویش را ادا کردند.

حضور اقشار مختلف مردم اعم از کارمند، کارگر، مسئولان و رأی ‌اولی‌ها نیز در ساعات نخستین آغاز رأی‌گیری قابل توجه بود.

علی‌رغم تبلیغات گسترده دشمنان که اطمینان داشتند مردم حضور چندانی در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا نخواهند داشت، صف‌های طولانی، شور و اشتیاق جوانان و حتی کهن‌سالان نیز بود.

طوایف مختلف اعم از کرمانج، ترک، فارس، تات در این عرصه حضور پرشوری داشته و در حال خلق حماسه بزرگ سیاسی هستند.

امروز ما شاهد حماسه سیاسی همان طور که مد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده هستیم و با توجه به روند اطلاع‌رسانی و حساسیت خاص دشمنان در این دوره حضور حداکثری مردم را می‌بینیم که می‌خواهند سرنوشت آینده خود را رقم بزنند و در این مهم احساس تکلیف می‌کنند.

قطعاً با این شور و اشتیاقی که در مردم استان خراسان شمالی برای خلق حماسه سیاسی دیده شد و حضور گسترده و پرشوری که در پای صندوق‌های رای دارند این حماسه در تاریخ ماندگار خواهد شد.

مردم امروز هم در مصاف با دشمنان انقلاب که برای نابودی این نظام ورود پیدا کرده‌اند و قصد دارند در دل مردم ناامیدی ایجاد کنند و حضور مردم را کمرنگ جلوه دهند، این حضور گسترده مردم نقطه قوتی برای غلبه بر دشمنان است.

24 خرداد روز بزرگی در تاریخ انقلاب و کشور ایران محسوب می‌شود و مردم ما با حضور خود و اراده مستحکمی که در پشت رای خود دارند سیلی محکم دیگری به دشمنان خواهند زد.

‌صفوف طولانی مردم لرستان در ساعات‌های نخست آغاز انتخابات

خبرنگار فارس از لرستان گزارش داد: مردم استان لرستان در ساعات‌های اولیه انتخابات با حضور پر‌شور خود در پای صندوق‌های اخذ رای حماسه بی‌نظیر آفریدند. ‌‌

در برخی از شعبه‌های سطح شهرستان خرم‌آباد صفوف به هم فشرده مردم این دیدار بیش از 100 متر به طول انجامیده است.

مردم استان لرستان یک ساعت زودتر از آغاز انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای شهر و روستا در صفوفی طولانی آماده حضوری حماسی بودند. مردم استان لرستان در 10 شهرستان و 26 بخش انتخابات ریاست جمهوری و شوراها را با حضوری گسترده آغاز کردند.

بر اساس این گزارش در سطح استان لرستان یک هزار و 835 شعبه اخذ رای برای جمع‌آوری آرای مردم این دیار در نظر گرفته شده است.

روز قشنگ وحدت شیعه و سنی در دیار کردستان

‌خبرنگار فارس از‌ سنندج گزارش داد:‌ کردستانی‌‌ها همگام با سایر مردم در جای‌جای ایران اسلامی با حضور در شعبات اخذ رأی حضور می‌یابند تا سرنوشت خود را تعیین کنند، شعبه مسجد جامع سنندج پر از جمعیت است، همه آمده‌اند؛ پیر و جوان و زن و مرد، عده‌ای هم کودکان خردسال را با خود آورده‌اند تا به قول خودشان شرکت در انتخابات را از همین حالا به آنها بیاموزند.

علیرضا شهبازی استاندار خوزستان ‌با حضور در شعبه اخذ رأی مسجد جامع سنندج در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مردم کردستان نه تنها در صحنه انتخابات بلکه در تمامی صحنه‌های دیگر سرنوشت‌ساز و تعیین‌کننده حضور قابل توجهی دارند.

وی مردم کردستان را پیشقدم در حماسه‌های حضور خواند و اضافه کرد: حضور 67 درصدی مردم این استان در آخرین انتخابات مجلس شورای اسلامی این موضوع را به اثبات رساند.

شهبازی آرای مردمی انداخته‌شده به صندوق‌های اخذ رأی را تیرهای ملت ایران بر قلب دشمنان خواند و گفت: تک‌تک آرایی که به صندوق انداخته می‌شود دشمنان را ناامید کرده و نسبت به نظام اسلامی مواضع خود را تغییر خواهند داد.

به گفته استاندار کردستان، اگر چه دشمنان در تلاش بودند تا مشارکت مردم را کم‌رنگ نمایند اما حضور باشکوه در اول وقت نشان از خلق حماسه می‌دهد و جواب دندان‌شکنی به یاوه‌گویی‌های دشمنان خواهد بود.‌

‌گیلان‌ یکپار‌چه خلق حماسه شد

‌‌خبرنگار ‌فارس از رشت گزارش داد: ‌جمعه‌ای دیگر از راه رسید که با جمعه‌های گذشته متفاوت است.

امروز یک ملت مقاومت خود را به رخ تمام غاصبان و مستکبران می‌کشد و مسئولیت سرنوشت کشور خود را به‌عهده می‌گیرد.

امروز مردم گیلان همراه و همگام با دیگر هموطنان با نمایش قدرت اتحاد و ولایت‌پذیری خود بر گوش معاندان و دشمنان نظام اسلامی سیلی سنگینی وارد می‌کنند.

قبل از آغاز روز سرنوشت‌ساز و پرشکوه یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا مردم گیلان به ویژه رشت در محل استقرار صندوق‌های اخذ رأی حضور یافتند.

میدان ذهاب رشت قبل از آغاز رأی‌گیری شاهد حضوری پرشکوه و منتظر مردمی است که می‌خواهند رأی خود را به صندوق بیندازند.

استاندار گیلان نیز در همان ابتدای آغاز رأی‌گیری آرای خود را به صندوق مستقر در میدان شهرداری رشت انداخت.

هر لحظه بر تعداد افراد رأی‌دهنده افزوده می‌شود و مردم گیلان برای خلق حماسه سیاسی طبق فرمایش‌های رهبری آماده شدند.

شهرستان‌ها، شهرها و روستاهای گیلان امروز آماده می‌شوند تا به دنیا نشان دهند که پشت سر رهبری بوده و به ایران آباد می‌اندیشند و تعیین کننده سرنوشت خود هستند.‌

حضور پرشور بوشهری‌ها برای خلق حماسه سیاسی
 
بوشهری‌ها خلق حماسه سیاسی را رقم زدند
 
استاندار بوشهر گفت: مردم استان بوشهر با حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی خلق حماسه سیاسی را محقق کردند.
 
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، فریدون حسنوند بعد از ظهر امروز پس از بازدید از شعبه‌های اخذ رای در شهر بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: انتخابات در استان بوشهر از همان آغاز رای‌گیری مطلوب و با نشاط برگزار شده و حضور پرشور مردم در شعبه‌های اخذ رای نشانگر خلق حماسه سیاسی در استان بوشهر است.
 
وی از برنامه‌ریزی و عملکرد مطلوب فرماندهی انتظامی استان بوشهر در انتخابات قدردانی کرد و گفت: هوشیاری و فعالیت‌های مطلوب فرماندهی انتظامی استان بوشهر با همکاری سایر نیروهای امنیتی در مراحل مختلف انتخابات، باعث شد فضایی بسیار خوب و با نشاط در استان فراهم شود.
 
استاندار بوشهر پیش‌بینی کرد: در ساعات باقی‌مانده از رای‌گیری با امنیت بسیار خوبی که ایجاد شده است، حضور مردم گسترده‌تر و خلق حماسه سیاسی ماندگار شود.
 
حسنوند با بیان اینکه هیچ ناامنی در انتخابات مشاهده نشده است، تاکید کرد: این امر نشان دهنده آن است که عملکرد نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی بسیار مطلوب و قابل تقدیر است.
 
وی یکی از بخش‌های بسیار مهم برای برقراری نظم و امنیت نیروی انتظامی دانست و بیان کرد: مسئولیت ذاتی و اصلی نیروی انتظامی تامین نظم و امنیت است که این مهم باعث شد در انتخابات امروز هم در حوزه‌های رای‌گیری و هم در میادین، معابر و در جای جای استان بوشهر نظم خوب و امنیت مطلوب حاکم شود به‌گونه‌ای که مورد رضایت همه مردم بوده است.
 
استاندار بوشهر افزود: در این فضا با تعامل نیروی انتظامی، مردم و نیروهای امنیتی و تدابیر مطلوبی که اندیشیده شده بود، هیچ مشکلی ایجاد نشد.
 
حسنوند تصریح کرد: امروز که رای‌گیری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی برگزار شده است، آرایش نیروهای انتظامی برای تامین امنیت در مکان‌های مختلف با همراهی برخی از مسئولان بسیار مطلوب بوده است.
 
وی تاکید کرد: تا پایان انتخابات هیچ مشکلی نخواهیم داشت.
 
انتهای پیام/ش
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها