امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۲۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130613
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین، ولی وندایی صبح امروز در جلسه بررسی طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در شهرستان‌های استان اظهار کرد: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین، ولی وندایی صبح امروز در جلسه بررسی طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در شهرستان‌های استان اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین روز گذشته در دو اقدام اطلاعاتی دو قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر و 9 کیلو و 699 گرم تریاک و 133 گرم سایر انواع مواد از آن‌ها کشف و ضبط کردند.

وی افزود: همچنین مأموران انتظامی شهرستان تاکستان طرح پاک‌سازی نقاط آلوده را در این شهرستان اجرا و با دستگیری 19 خرده فروش و نگهدارنده مواد مخدر 42 گرم انواع مخدر کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین در ادامه عنوان کرد: مأموران انتظامی شهرستان قزوین نیز با اجرای این طرح 12 خرده‌فروش مواد مخدر را دستگیر و یک کیلو و 744 گرم انواع مواد مخدر از آن‌ها کشف و ضبط کردند.

این مسئول همچنین دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر و کشف یک کیلو و 600 گرم تریاک توسط مأموران انتظامی شهرستان آوج را از دیگر اقدامات پلیس در استان برشمرد.

وندایی در پایان با اشاره به دستگیری 9 نگهدارنده و خرده‌فروش مواد مخدر و کشف 115 گرم انواع مواد مخدر توسط مأموران انتظامی شهرستان البرز خاطرنشان کرد: اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/2667/ح10/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها