امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130614
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رحمت‌الله حافظی در حاشیه برگزاری یازدهمین اجلاس عمومی شوراهای عالی استان‌

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رحمت‌الله حافظی در حاشیه برگزاری یازدهمین اجلاس عمومی شوراهای عالی استان‌ ها در جمع خبرنگاران در خصوص حضورش در این اجلاس اظهار داشت: بنده به دعوت آقای چمران در این جلسه حاضر شدم چرا که در این جلسه قرار بود تفاهم‌نامه‌ای فی‌مابین شورای عالی استان‌ها و وزارت بهداشت به امضا برسد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا اسناد آلودگی آب تهران را به مسئولان مربوطه ارائه کرده‌اید یا خیر گفت: اسناد به یکی از سازمان‌های نظارتی ارسال شده است.

حافظی اضافه کرد: در حاشیه برگزاری همایش بسیج جامعه پزشکی که صبح امروز با حضور وزیر بهداشت نیز برگزار شده بنده به صورت حضوری با آقای هاشمی وزیر بهداشت در خصوص آلودگی آب صحبت کردم و قرار شد اسناد را حضورا تقدیم کنم.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که آیا وزیر بهداشت آلودگی‌های مربوط به آب را پذیرفته است یا خیر گفت: این موضوع را از وزیر بپرسید ضمن اینکه وزیر بهداشت باید ایجاد آرامش کرده و به مردم اطمینان خاطر بدهد و در واقع اینگونه موارد را رصد کند.

وی تصریح کرد:‌ شورای شهر نیز به استناد مواد 100 و 103 قانون اساسی باید نظارت داشته باشد.

حافظی گفت: مسئولین اجرایی آب و فاضلاب مدعی هستند که بیش از 40 نقطه از تهران را رصد و نیترات آن پایش شده است. که امیدواریم این موضوع صحت داشته باشد.

حافظی با اشاره به اسناد آماده شده در خصوص آلودگی آب تهران گفت: این گزارشات مربوط به شهریور امسال است و در واقع در این گزارش تاکید شده است که 8 منطقه تهران آلودگی آب وجود دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها