امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130617
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین سلمان امیری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال وقوع چند فقره سرقت قطعات و محتویات ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین سلمان امیری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال وقوع چند فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو و اماکن خصوصی در قزوین موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش مأموران انتظامی کلانتری 15 مهرگان شهرستان محمدیه در اقدامی، یک سارق شناسایی و دستگیر شد که سارق در بازجویی تخصصی مأموران به چهار فقره سرقت قطعات داخل خودرو اعتراف کرد و روانه زندان شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قزوین خاطرنشان کرد: با تشدید اقدامات پلیس در مقابله با سرقت در قزوین مأموران انتظامی کلانتری 12 شهرستان البرز نیز در اقدامی دیگر دو سارق را شناسایی و دستگیر کردند که در بازجویی از سارق، موفق به کشف چهار فقره سرقت اماکن خصوصی و قطعات داخل خودرو شدند.

این مسئول ادامه داد: همچنین مأموران انتظامی کلانتری 11 مدرس قزوین در اقدامی دیگر یک سارق سابقه‌دار را شناسایی و دستگیر کردند که سارق در بازجویی تخصصی مأموران به دو فقره سرقت قطعات داخل خودرو اعتراف کرد و روانه زندان شد.

امیری در پایان از شهروندان خواستار شد: خودروهای خود را به دزدگیر، قفل پدال و فرمان تجهیز کنند و خودروها را در محیط‌های خلوت و تاریک و یا در یک نقطه به مدت طولانی که زمینه را برای ارتکاب عمل مجرمانه فراهم می‌کند پارک نکنند و از گذاشتن وسایل قیمتی، اسناد و مدارک در داخل خودرو خودداری کنند.
انتهای پیام/2667/ل20/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها