امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13062
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۶
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مستقر در ستاد انتخابات کشور محمود اشتری قائم مقام سیما با حضور در ستاد انتخابات ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مستقر در ستاد انتخابات کشور محمود اشتری قائم مقام سیما با حضور در ستاد انتخابات کشور از مراحل پوشش فرآیند انتخابات در این ستاد از سوی رسانه‌ها بازدید کرد.

وی پس از بازدید خود در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که در صورت کشیده شدن به دور دوم آیا برنامه‌ای برای برگزاری برنامه‌های نامزد‌های انتخابات دارید گفت: دکورها را حفظ کرده‌ایم و اگر به ما دستور داده شود مناظره‌ها را برای مرحله دوم برگزار خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: جلساتی با نمایندگان نامزدها که به دور دوم راه یافتند خواهیم داشت تا از نظرات آنها آگاه شویم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تمهیدات لازم برای برنامه‌های تبلیغی نامزد‌ها در رسانه‌های ملی اندیشیده شده است خاطرنشان کرد: ما آمادگی اجرای کامل این موضوع داریم و جزئیات برنامه‌ها در مرحله دوم برنامه‌ریزی می شود.

اشتری با بیان اینکه طبق قانون در تائید نتایج انتخابات از سوی شورای نگهبان برنامه‌ریزی برای تبلیغات نامزد‌ها صورت می گیرد تصریح کرد: در صورتی که انتخابات به دور دوم کشیده شود جزئیات برنامه‌های نامزدها برای تبلیغات در این دوره در سازمان تهیه و تصویب می‌شود اما این موضوع پس از اعلام رسمی نتایج صورت خواهد گرفت.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا ارزیابی از مناظرات برگزار شده با حضور نامزدها را دارید اظهار داشت: برگزاری مناظرات اعتماد مردم به رسانه‌ها را تا 80 درصد افزایش داد؛ این مناظرات الگوی خوبی است و ظرفیت برگزاری مناظرات سیاسی در رسانه‌ ملی وجود دارد.

قائم مقام سیما با بیان اینکه در حال حاضر برخی برنامه‌های سیاسی با رویکردهای گوناگون در رسانه ملی پخش می‌شود اظهار داشت: البته ما آمادگی داریم برنامه‌هایی همچون مناظرات برگزار شود.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها