امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130626
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، به نقل از روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل، بهرام غیبی در بازدید از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، به نقل از روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل، بهرام غیبی در بازدید از روند امدادرسانی به مسافران گرفتار شده در برف و کولاک اظهار کرد: این تعداد افراد از ساعت 17 روز گذشته در محورهای مواصلاتی استان گرفتار شده بودند.

این مسئول با بیان اینکه 487 دستگاه خودرو در برف و کولاک گرفتار شده بودند، افزود: به 983 نجات یافته توسط جمعیت هلال‌احمر خدمات ارائه شده و 20 نفر هم اسکان داده شدند.

مدیر‌عامل جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل با بیان اینکه سه فقره تصادف نیز رخ داده بود، ادامه داد: دو فقره از تصادفات در محور اردبیل به مشگین‌شهر در منطقه سامیان و یک فقره تصادف نیز در گردنه حیران رخ داده بود.

غیبی گفت: در این تصادفات 9 نفر مصدوم شده بودند که سه نفر توسط نجات‌گران هلال‌احمر به مراکز درمانی منتقل و 6 نفر هم به صورت سرپایی درمان شدند.

این مسئول یادآور شد: نجات‌گران جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل با 16 دستگاه خودروی آمبولانس و خودروی پشتیبانی، 39 نفر نجات‌گر و 20 نفر پرسنل به کمک هموطنان گرفتار شده در برف و کولاک شتافتند.

‌این مسئول افزود: این مسافران در محورهای مواصلاتی اردبیل به مشگین‌شهر در ارباب کندی، گردنه الماس، مسیر اردبیل به سرعین، محور کوثر به سرچم و اردبیل به مشگین‌شهر در منطقه سامیان گرفتار شده بودند.

انتهای پیام/62005/ش/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار