امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۲۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130631
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در سفر استانی خود به استان گیلان از شرکت ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در سفر استانی خود به استان گیلان از شرکت چوکا (صنایع چوب و کاغذ) بازدید کرد و به بررسی مشکلات این واحد صنعتی پرداخت.

در ادامه نجات‌امینی معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی سازمان تامین اجتماعی درباره شرکت چوکا اطهار داشت: این شرکت زیرمجموعه تامین اجتماعی و شرکت سرمایه‌گذاری (شستا) است.

امینی بیان داشت: ‌53 درصد سهام شرکت چوکا در اختیار سازمان و 43 درصد دیگر در اختیار صندوق بازنشستگی کشور است و سهام این شرکت در غالب در دیوان دولت به سازمان تأمین اجتماعی واگذار شده است.

معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی سازمان تامین اجتماعی گفت:‌ این شرکت 150 هزار تن ظرفیت تولید دارد که در دوره‌ای توانسته 130 هزار تن تولید داشته باشد.

وی افزود: شرکت چوکا در سال گذشته با افزایش ظرفیت سودآور بوده است ولی در 6 ماه نخست امسال وضعیت مطلوبی نداشته است.

امینی خاطر نشان کرد: تجهیزات و تاسیسات این شرکت قدمتی قدیمی دارد لذا شاهد کاهش کیفیت تولید در این شرکت شده‌ایم  باید هر چه سریعتر این تاسیسات نوسازی شود.

وی با اشاره به اینکه سالانه 250 هزار تن واردات محصولات از آسیای شرقی به کشور داریم گفت: قطعا با نوسازی، تجهیز، افزایش کیفیت و تنوع محصولات شرکت چوکا در دو سال آینده به وضعیت مطلوبی می‌رسد.

وی به پروژه‌هایی که سازمان تامین اجتماعی در آن مشارکت می‌کند اشاره کرد و گفت: حداقل پروژه‌هایی که سازمان تامین اجتماعی مشارکت می‌کند بیش از هزار میلیارد تومان است.

در ادامه سیدتقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی ضمن ارائه وعده‌هایی نسبت به بهبود وضعیت شرکت چوکا و استفاده از تمامی این ظرفیت‌ها اظهار داشت: سوء مدیریت و نبود فردی دلسوز در این مجموعه موجب شده است که با مشکلاتی مواجه شویم.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی خاطر نشان کرد: کارگروهی متشکل از شستا معاونت اقتصادی سازمان و صندوق بازنشستگی کشوری برای حل مشکل شرکت چوکا و آسیب‌شناسی‌های لازم تشکیل می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در ادامه این سفر استانی مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کلنگ احداث ساختمان جدید تامین اجتماعی بندر کیاشهر را بر زمین زد و قرار شد این ساختمان تا اسفند ماه سال آینده به اتمام و بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها