امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130635
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، حمیدرضا دژاکام پیش از ظهر امروز در نشست خبری که به مناسبت هفته پژوهش در ساختمان استانداری برگزار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، حمیدرضا دژاکام پیش از ظهر امروز در نشست خبری که به مناسبت هفته پژوهش در ساختمان استانداری برگزار شد گزارشی از اقدامات اداره‌ کل آموزش و پرورش استان قم برای هفته پژوهش ارائه کرد و گفت: برای هفته پژوهش 800 مدرسه و آموزشگاه برای بازدید از نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی همچنین از برگزاری برنامه‌های پژوهشی با حضور یک‌هزار و 977 نفر از معلمان خبر داد و گفت: امسال 500 میلیون تومان برای انجام طرح‌های کارآفرینی و اختراعی تخصیص یافت که این طرح‌ها در نمایشگاه پژوهش ارائه خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم تصریح کرد: 200 میلیون ریال اعتبارات طبق مصوبه وزارت آموزش و پرورش برای حمایت از پایان‌نامه‌های پژوهشی تخصیص یافت و در نهایت 60 پایان‌نامه مورد حمایت مالی قرار گرفت.

وی همچنین گفت: از برنامه‌های دیگری که برای هفته پژوهش در روزهای اخیر پیش بینی شده است بازدید دانش‌آموزان از دانشگاه فرهنگیان، خانه علوم و فنون استان قم، واحدهای دانشگاه جامع علمی کاربردی در سطح استان و ... است.

دژاکام با اشاره به خانه علوم و فنون استان قم اظهار کرد: در سطح کل کشور دو خانه علوم و فنون وجود دارد و با توجه به جایگاه استان قم یکی از این خانه‌ها در استان قم قرار گرفته و با توجه به همین نکته حتی از استان‌های دیگر نیز خواستار بازدید از خانه علوم و فنون استان قم هستند.

انتهای پیام/78017/ح20/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها