امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130637
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان، حجت‌الاسلام عبدالرحیم شهسواری پیش از ظهر امروز در دیدار با استاندار سیستان و بلوچستان اظهار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان، حجت‌الاسلام عبدالرحیم شهسواری پیش از ظهر امروز در دیدار با استاندار سیستان و بلوچستان اظهار کرد: رئیس جمهوری توجه ویژه به سازمان بهزیستی دارد به دلیل اینکه حوزه بهزیستی خاص است و نگاه ویژه و خاصی را طلب می‌کند.

قائم‌مقام مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی افزود: سازمان بهزیستی برای مثال در زمینه ستاد مواد مخدر یا معتادین هیچ نقشی ندارد به جز نگهداری، و نیاز است در زمینه پیشگیری هم تلاش بیشتری داشته باشد.

این مسئول ادامه داد: تشکیل شورای مشارکت‌های مردمی می‌تواند بسیاری از مشکلات سازمان بهزیستی را برطرف کند.

وی گفت: شورا تشکیل شود بسیار می‌تواند فضا را برای اجرای ماموریت‌های بهزیستی فراهم کند.

شهسواری بیان کرد: اعتقادم این است سازمان باید در صحنه اجتماعی حضور بیشتری داشته باشد، سازمان بهزیستی خودش را برای جامعه به خوبی معرفی نکرده است مردم هنوز آن طور که باید با خدمات بهزیستی آشنایی ندارند.

شهسواری بیان کرد: پیش‌نویس تشکیل شورای مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی تهیه و به برخی استانداران تحویل شده تا با ارائه نظرات و پیشنهادات آنها بتوانیم وظایف شورا را مشخص و اهداف آن را اجرایی کنیم.

استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار با تاکید بر استفاده مردم در پیشبرد اهداف سازمان بهزیستی، اظهار کرد: مردم بر اساس حس انسان دوستی و باورهای اعتقادی خود بهتر از مسئولان می‌توانند در زمینه اهداف بهزیستی فعالیت کنند.

علی‌اوسط هاشمی افزود: باید در تشکیل شورای مشارکت‌های مردمی، نقش اول را به مردم بدهیم و از نقش مدیران و مسئولان نیز کمک بگیریم.

وی با بیان اینکه باید نقش مردم را در اصلاح نگرش باور کنیم، خاطرنشان کرد: مردم به مناسبت‌های مختلف مذهبی سفرهای نذری پهن می‌کنند، باید فرهنگ‌سازی صورت گیرد تا نذورات به نیازمندان واقعی برسد.

انتهای پیام/75004/ح30/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها