امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130638
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
مرتضی رئیسی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران با بیان اینکه در کل کشور 5 هزار و 400 پروژه نیمه‌تمام داریم، اظهار کرد: از این تعداد بخشی توسط مردم ...

مرتضی رئیسی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران با بیان اینکه در کل کشور 5 هزار و 400 پروژه نیمه‌تمام داریم، اظهار کرد: از این تعداد بخشی توسط مردم یا همان خیرین ساخته می‌شود.

وی مدارس و مراکز آموزشی که توسط خیرین و مردم تکمیل و تجهیز می‌شوند را تعداد هزار و 200 پروژه نام برد و گفت: به عبارتی 25 درصد از این پروژه‌ها توسط مردم و با مشارکت آنها ساخته می‌شوند.

رئیس سازمان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس کشور به اعتبارات امسال نوسازی برای ساخت و تکمیل مراکز آموزشی و مدارس اشاره کرد و متذکر شد: برای تکمیل و تجهیز پروژه‌ها در کشور از محل اعتبارات ملی مبلغ 930 میلیارد تومان تخصیص یافته است.

وی به اعتبارات استانی در این حوزه نیز اشاره کرد و گفت: از این محل هم سرجمع 700 میلیارد تومان تخصیص یافته که در مجموع باید از اعتبارات هزار و 600 میلیارد تومانی برای توسعه و تجهیز و نوسازی مدارس در کل کشور نام برد.

وی در پایان تجهیز مدارس را به سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی از دیگر دغدغه‌های این سازمان عنوان کرد و گفت: سعی ما بر این بوده تا با توسعه این کار محیط امن و مناسبی را برای فرزندان کشور در مدارس ایجاد کنیم.

انتهای پیام/82022/ذ20/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها