امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۷:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130643
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از جنوب استان تهران، نخستی آزمایشگاه دانش‌آموزی نانو در کشور روز شنبه (پانزدهم آذر ماه) با حضور معاون ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از جنوب استان تهران، نخستی آزمایشگاه دانش‌آموزی نانو در کشور روز شنبه (پانزدهم آذر ماه) با حضور معاون علمی رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش در پژوهش‌سرای بصیرت شهرری افتتاح می‌شود.

آزمایشگاه‌ دانش‌آموزی نانو بر اساس تفاهم‌نامه‌ای ‌بین وزارت آموزش و پرورش و ستاد فناوری نانو در سراسر میهن اسلامی احداث و راه‌اندازی می‌شود.

نخستین آزمایشگاه دانش‌آموزی نانو که در راستای جامعه عمل پوشاندن به این تفاهم‌نامه به‌همت فرزندان ایران اسلامی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های داخلی کشور در پژوهش‌سرای بصیرت شهرری احداث شده است روز شنبه (پانزدهم آذر ماه) با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان، وزیر آموزش و پرورش و مسئولان ارشد وزارت آموزش و پرورش و ستاد فناوری نانو به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش فارس، در تفاهم‌نامه وزارت آموزش و پرورش و ستاد فناوری نانو در ارتباط با احداث آزمایشگاه‌های دانش‌آموزی نانو بر راه‌اندازی این آزمایشگاه در سراسر کشور طی یک برنامه دو ساله ناکید شده است و بر اساس اطلاعات واصله تا پایان سال جاری هفت آزمایشگاه دانش‌آموزی نانو دیگر در سایر استان‌های کشور به بهره‌برداری می‌رسد.
انتهای پیام/2462/ش

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها