امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۵:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130644
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از باشت، مرتضی رئیسی عصر امروز در حاشیه مراسم اهدا وسایل از سوی خیری به آموزش و پرورش باشت که با حضور ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از باشت، مرتضی رئیسی عصر امروز در حاشیه مراسم اهدا وسایل از سوی خیری به آموزش و پرورش باشت که با حضور مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، استاندار کهگیلویه و بویراحمد و برخی مسئولان شهرستانی و استانی برگزار شد، اظهار کرد: اقدام این خیر در این منطقه محروم قابل ستایش است.

وی گفت: آموزش و پرورش بدون همکاری نمی‌تواند به اهداف والای خود برسد پس همه باید در پیشبرد اهداف آموزش و پرورش تعامل داشته باشیم.

وی از مسئولان خواست که به ساخت و ساز‌های طرح‌های مردمی نظارت کامل داشته باشند و عنوان کرد: 1000 میلیارد تومان جهت استاندارد‌سازی مدارس در سراسر کشور نیاز داریم.

این مسئول ادامه داد: از این مقدار اعتبار مورد نیاز جهت استاندارد‌سازی مدارس امسال مبلغ 280 میلیارد تومان آن تخصیص داده شده و 720 میلیارد تومان دیگر هنوز تخصیص داده نشده است.

رئیس سازمان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس کشور در پایان متذکر شد: در کل کشور 150 هزار کلاس درس نیازمند استاندار‌سازی است که از این تعداد 28 هزار تای آن در سال گذشته استاندارد‌سازی شد و 47 هزار کلاس هم امسال استانداردسازی آنها انجام گرفت و مابقی یعنی 75 هزار کلاس دیگر نیازمند استاندارد‌سازی است.

انتهای پیام/82017/ذ20/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار