امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130707
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۲۴
تعداد بازدید: 44
جعفر کردلو امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره رسانه، نظم و امنیت عمومی در زنجان اظهار داشت: این جشنواره در ...

جعفر کردلو امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره رسانه، نظم و امنیت عمومی در زنجان اظهار داشت: این جشنواره در چهار‌چوب ماموریت‌ها و وظایف اجتماعی و همچنین برای افزایش احساس امنیت در جامعه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این جشنواره با همکاری اصحاب رسانه در استان برگزار می‌شود، تصریح کرد: جشنواره رسانه، نظم و امنیت عمومی با محوریت تقویت بستر‌ها و زمینه‌های رسانه‌ای نظم و امنیت برگزار می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه برگزاری این جشنواره با هدف گسترش تعامل هدفمند نیروی انتظامی و رسانه‌هاست، خاطرنشان کرد: رسانه‌ها می‌توانند سهم خود را در پیشگیری‌های اجتماعی نشان داده و ویژگی‌های یک رسانه خوب را که اخلاق‌مداری، امید‌بخشی واقعی و آگاهی‌بخشی است را ایفا کنند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه جشنواره رسانه، نظم و امنیت در سه موضوع گزارش، خبر و مصاحبه برگزار می‌شود، افزود: افراد می‌توانند آثار خود را به پست الکترونیک zanjan_police.ir ارسال کنند.

کردلو با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار تا 15 دی‌ماه سال جاری است، گفت: محدودیتی در تعداد ارسال آثار وجود ندارد.

وی با بیان اینکه به نفرات برتر جوایز ارزنده‌ای داده می‌شود، بیان کرد: از داوران حوزه رسانه نیز در این جشنواره استفاده می‌شود.
انتهای پیام/2308/گ۲۰

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها