امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۹:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130730
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۶
تعداد بازدید: 81
سردار اسماعیل احمدی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد طرح امنیت محله محور اظهار داشت: مردم ...

سردار اسماعیل احمدی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد طرح امنیت محله محور اظهار داشت: مردم علاوه بر امنیت عمومی که کلانتری‌ها آن را تأمین می‌کنند اگر مایل باشند می‌توانند با شرکت‌های خدمات حفاظتی که تحت نظارت نیروی انتظامی است، قرارداد ببندند.

سردار احمدی‌مقدم تصریح کرد: در صورت قرارداد، آن شرکت‌ها کیوسکی در محله، ساختمان تجاری یا مجتمع مسکونی‌ مستقر کرده و مسئولیت می‌پذیرند.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: فکر می‌کنم این هم از ابزارهای قانون برنامه سوم به بعد باشد که ساز و کارش پیش‌بینی شده و نیروی انتظامی نیز عمل کرده و الان ظرفیت خوبی هم وجود دارد که در کشور رو به توسعه است.

این مقام ارشد نیروی انتظامی تصریح کرد: اگر مردم برای افزایش امنیت خودشان بخواهند هزینه کنند حتماً از این ظرفیت استفاده کنند.

وی در پاسخ به سؤال دیگر فارس در مورد روند سرقت خرد در محلات اظهار داشت: ممکن است در محله‌ای افزایش سرقت خرد داشته باشیم، اما در سر جمع کشوری افزایش نداشته‌ایم.

سردار احمدی‌مقدم خاطرنشان کرد: طرح امنیت محله محور متناسب با جغرافیای جرم است و هر جا که از یک حد و شاخصی جرایم عبور کرد در آنجا به صورت ضربتی وارد می‌شویم؛ البته با هماهنگی دستگاه قضایی و تلاش می‌کنیم که در آنجا نُرم‌ها را به وضع گذشته و بهتر از آن برگردانیم.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها