امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۱۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130731
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۶
تعداد بازدید: 130
محمد هاشم بت شکن در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود که پرداخت تسهیلات به واحدهای مسکن مهر با مشکل مواجه شده است، گفت: بانک مسکن به تمام تعهدات ...

محمد هاشم بت شکن در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود که پرداخت تسهیلات به واحدهای مسکن مهر با مشکل مواجه شده است، گفت: بانک مسکن به تمام تعهدات خود برای پرداخت تسهیلات به پروژه های مسکن مهر پایبند است و آن را به خوبی و به موقع و براساس پیشرفت فیزیکی پرداخت می‌کند.

وی ادامه داد: تاکنون به تمام پروژه‌هایی که براساس پیشرفت فیزیکی برای دریافت تسهیلات مسکن مهر اقدام کرده‌اند پرداخت شده است.

بت‌شکن گفت: بانک مسکن همواره بر روی تعهدات خود برای پرداخت به موقع تسهیلات به مسکن مهر پایبند است و این موضوع همانند سابق در حال اجراست.

تسهیلات خرید مسکن طبق سیاست‌های بانک مرکزی تنها محدود به بانک مسکن است

مدیرعامل بانک مسکن در پاسخ به این سئوال که در ماه‌های پیش آخوندی وزیر راه و شهرسازی مدام از پرداخت تسهیلات ساخت مسکن توسط سایر سایر بانک‌ها صحبت می‌کردند، به عنوان مدیرعامل بانک مسکن استقبال می‌کنید سایر بانک‌ها نیز تسهیلات مسکن و یا وام خرید پرداخت کنند، اظهارداشت: اینکه به طور کلی نظام بانکی و همه بانک‌ها بخواهند تسهیلات مسکن پرداخت کنند باز کردن فضای مسکن است و همه بانک‌ها می‌توانند تسهیلات پرداخت کنند.

بت شکن افزود: اما تسهیلات خرید مسکن طبق سیاست‌های بانک مرکزی تنها محدود به بانک مسکن است آنهم بخاطر اینکه بتواند شوک‌های تورمی را که ممکن است داشته باشد کنترل کند.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار