امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130741
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۶
تعداد بازدید: 155
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رییس ستاد کل نیروهای مسلح طی سخنانی، گفت: منافع مردم آمریکا مقدم بر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رییس ستاد کل نیروهای مسلح طی سخنانی، گفت: منافع مردم آمریکا مقدم بر منافع صهیونیست‌ها است. این حرف که آمریکایی‌ها خود را مسئول امنیت رژیم اشغالگر، جنایتکار و کودک‌کش صهیونیستی بداند راهبردی غلط است.

وی ادامه داد: امروز پس از یک سال مذاکرات هسته‌ای آمریکایی‌ها در تمام حرف‌هایشان غیرقابل اعتماد شده‌اند و حیثیت ملی آمریکا را مفتضح کرده‌اند.

«راهبرد درست این است که اوباما مابقی عمر ریاستش آبروی سیاه‌پوستان را بخرد و منافع ملی مردم کشورش را بر خواسته‌های پلید صهیونیست‌ها ترجیح دهد.»

فیروزآبادی همچنین تصریح کرد: ملت بزرگ ایران ثابت کرده پایبند ولایت فقیه و تابع رهبری نظام اسلامی است و مسائل سیاسی مانند مذاکرات هسته‌ای تأثیری در اراده مصمم و مستحکم آنان در دفاع از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن نخواهد داشت.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه تأکید کرد: اقتدار ایران اسلامی روزبه‌روز رو به پیشرفت است و سنگ‌اندازی‌های غرب نمی‌تواند مانع این پیشرفت‌ها بشود و قطعاً اراده ملت ایران محقق شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها