امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130762
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
مهدی کوچک‌زاده، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در ...

مهدی کوچک‌زاده، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص واگذاری مدارس دولتی به موسسان مدارس غیر دولتی اظهار داشت: این کار غلطی است که انجام می‌شود؛ به دلیل اینکه در حال حاضر که مدارس دولتی است و مدیر منتخب دولت است و دستور این است که پول نگیرید، از مردم پول می‌گیرند.

وی ادامه داد: حالا این مدرسه را به مؤسس خصوصی واگذار کنید و بگویید پول نگیرید ، آنها قبول نمی‌کنند و می‌گویند آن زمان که برای خودتان بود؛ پول می گرفتید اما حالا که برای من است پول نگیریم.

کوچک‌زاده افزود: اولاً این کار خلاف آموزش و پرورش رایگان است و ثانیاً این آموزش و پرورش برای بچه‌های این مملکت است. پول را دست چه کسی می‌خواهید دهید. از نظر من این یک خیانت است که می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش مجلس یادآور شد: شما اصلاً این همه مؤسس خصوصی از کجا پیدا کرده‌اید و با چه سرعتی واگذار کرده‌اید و طبق چه قراردادی واگذار شده است.

وی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش می‌گوید قرار است 400 هزار تومان بدهیم تا آنها دانش‌آموزان را ثبت‌نام کنند؛ آیا با این مبلغ دانش‌اموز ثبت‌نام می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها