امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130769
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 122
تبارک سبحانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اینکه در ابتدای سال تفاهمنامه‌هایی بین کمیته ...

تبارک سبحانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اینکه در ابتدای سال تفاهمنامه‌هایی بین کمیته امداد و بانک& zwnj;های عامل برای پرداخت تسهیلات ویژه بانکی به امضا رسید اظهار داشت: بخشی از این تسهیلات به مددجویان پرداخته شده است و برخی نیز به دلیل کمبود اعتبارات هنوز تحقق نیافته است.

وی با بیان اینکه چنانچه بانک‌ها به تعهدات خود مبنی بر پرداخت تسهیلات ویژه به مددجویان عمل کنند تا پایان سال تمام تعهدات مجموعه امداد در بخش اشتغال تحقق پیدا خواهد کرد گفت: متأسفانه به دلیل کمبود اعتبارات هنوز نتوانستیم آن تعداد شغلی که مدنظر بوده است را محقق کنیم که امیدواریم تا پایان سال این اتفاق صورت بگیرد.

سبحانی ادامه داد: مجموعه امداد استان تهران بنا دارد تا پایان سال تعداد فرصت‌های شغلی و شغل‌های خانگی مددجویان را گسترش دهد که در این زمینه بنا داریم از ظرفیت خیرین استفاده کنیم.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران در پایان گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همانند مرحله اول توزیع بسته‌های امنیت غذایی، حمایت خوبی را از مددجویان استان تهران داشته است و در مرحله دوم نیز تمام مددجویان از این تسهیلات بهره برده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها