امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130785
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سید تقی نوربخش در سفر استانی به استان گیلان و پس از افتتاح درمانگاه تخصصی شهرستان تنکابن و در حاشیه بازدید از ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سید تقی نوربخش در سفر استانی به استان گیلان و پس از افتتاح درمانگاه تخصصی شهرستان تنکابن و در حاشیه بازدید از بیمارستان رازی لاهیجان اظهار داشت: توسعه و تجهیز بیمارستان رازی در دستور کار قرار گرفته است و امروز نیز دو دستگاه آمبولانس در این بیمارستان شروع به کار می‌کند.

وی ادامه داد: 200 آمبولانس توسط سازمان تامین اجتماعی خریداری شده است که در تمام استان‌های کشور بنا بر نیاز خودروهای آمبولانس توزیع می‌شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه بیمه کارگران ساختمانی کی اجرایی می‌شود، گفت: سازمان تامین اجتماعی علی‌رغم اینکه منابع بیمه کارگران ساختمانی تأمین نشده است، ولی سعی کرده به تعهدات خود عمل کند.

نوربخش با اشاره به اینکه 800 هزار نفر از کارگران ساختمانی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند، گفت:‌از مرداد امسال به دلیل پرداخت نشدن منابع نتوانسته‌ایم بیمه کارگران ساختمانی را افزایش دهیم و امیدواریم با کمک نمایندگان مجلس بیمه این قشر از جامعه نیز از بلاتکلیفی خارج شود.

وی به خدمات غیر حضوری سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: سعی می‌شود تمام خدمات بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی به صورت غیر حضوری به بیمه شدگان ارائه شود، بر این اساس نیز با استفاده از ابزارهای الکترونیکی توانسته‌ایم ۲میلیون و 500 هزار مراجعه به شعب سازمان تأمین اجتماعی را کاهش دهیم و لیست حق بیمه و پرداخت حق بیمه خویش فرما به صورت اینترنتی انجام می‌شود.

وی درباره کمبود پزشک متخصص در مراکز درمانی نیز اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی کمبود پزشک عمومی ندارد ولی مذاکراتی برای حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص به استان‌ و شهرستان‌های کشور شده است. در استان‌ها هیچ محدودیتی برای بکارگیری پزشکان فوق تخصص نداریم.

به گزارش فارس سید تقی نوربخش پس از بازدید از این بیمارستان کلنگ احداث درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان نور را بر زمین زد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها