امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130835
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از هاآرتص، تزیپی لیونی وزیر دادگستری برکنار شده رژیم صهیونیستی خبر داد که حزب وی ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از هاآرتص، تزیپی لیونی وزیر دادگستری برکنار شده رژیم صهیونیستی خبر داد که حزب وی هم به ائتلاف احزاب چپگرای اسرائیلی برای شکست دادن بنیامین نتانیاهو خواهد پیوست.

لیونی ریاست حزب «هاتنوعا» را برعهده دارد تصریح کرد که حزب تحت رهبری وی به ائتلاف چپگراها در انتخابات پیش رو برای شکست دادن بنیامین نتانیاهو خواهد پیوست.

لیونی با ابراز امیدواری درباره اینکه فرد دیگری جاگزین نتانیاهو در سمت نخست وزیری رژیم صهیونیستی شود، تصریح کرد که یک بلیط مشترک وجود خواهد داشت.

وی خواستار لیست مشترک چپ ها و احزاب میانه‌رو در انتخابات پارلمانی شد و تاکید کرد که چنین لیستی می‌تواند نتایج بهتری از ورود جداگانه هریک از احزاب چپ خواهد داشت.

با برکناری دو وزیر کلیدی توسط نتانیاهو و استعفای چهار وزیر کابینه، نخست‌وزیر رژیم اسرائیل خواستار انحلال پارلمان و برگزاری انتخابات زودهنگام در تاریخ 17 مارس  (26 اسفند) شده و فضای سیاسی رژیم صهیونیستی علاوه بر اینکه اجبارا وارد یک دوره انتقالی شد با یک بن بست به تمام معنا نیز مواجه است.

نتانیاهو پس از برکناری «یائیر لاپید» وزیر دارایی و «زیپی لیونی» وزیر دادگستری گفته بود، دیگر تحمل انتقاد از دولت توسط وزرا را ندارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها