امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۰۴:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130847
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; - گروه رادیو و تلویزیون: همیشه برنامه‌هایی که در ژانر نوجوان ساخته می‌شوند در وهله اول با استقبال خوبی ...

پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; - گروه رادیو و تلویزیون: همیشه برنامه‌هایی که در ژانر نوجوان ساخته می‌شوند در وهله اول با استقبال خوبی از سوی مخاطبان نوجوان آن مواجه می‌شوند. از این قبیل برنامه‌ها در گذشته ای نه چندان دور با حضور برنامه ای چون نیمرخ در تلویزیون آغاز شد و بعد از آن تبی به راه افتاد که انگار همه کارگردان ها و برنامه سازها تازه و بعد از این همه سال یادشان افتاده بود که نوجوان و جوان را در اولویت برنامه سازی‌شان قرار دهند.

**برنامه‌ای ویژه مخاطب نوجوان

همین شد که این دست برنامه ها یکی پس از دیگری در جایگاه خود و اغلب در شبکه های یک، دو و سه پخش می شدند. این روند ادامه پیدا کرد، تا جایی که دیگر این برنامه‌ها برای مخاطب نوجوان تکراری شد و از طرفی دنیای ارتباطات هم پا به پای تکنولوژی پیشرفت کرد و ... که در این حین اغلب نوجوانان و جوانان جذب دنیای مجازی شده و تلویزیون را کم کم از برنامه روزمره خود خط زدند.

اما انگار دوباره همین نوجوان‌هایی که با تلویزیون قهر کرده بودند، نقطه امیدی در این جعبه جادو دیده‌اند و دوباره به جعبه جادو روی خوش نشان داده‌اند. البته این به خاطر پخش برنامه‌ای به نام «یه عصر طلایی» است که بعداز ظهرها از شبکه تهران پخش می‌شود.

برنامه‌ای همجوار با رنگین کمان و به خانه برمی‌گردیم

به همین دلیل برای تهیه گزارش از برنامه ای که دقیقا جای خالی اش سالها در این شبکه و البته،سایر شبکه های سیما خالی بود، راهی استودیو نرگس شبکه تهران واقع در تپه صبا شدیم. تپه صبا جایی در ارتفاعات محوطه صداوسیماست که برنامه‌های بسیاری از آنجا روانه خانه‌های مردم شده‌اند. جایی که علاوه بر یه عصر طلایی، استودیوی برنامه‌هایی چون: رنگین کمان، به خانه برمی‌گردیم و ... نیز هست. جلوی در ورودی این استودیو استخر بزرگی قرار دارد که سرمای هوا را دوچندان می‌کند. اما گروه و عوامل برنامه اعم از تهیه کننده، کارگردان و مجریان بدون توجه به سرما و در فضایی که برایشان تعبیه شده بود، متن‌ها را با یکدیگر و کارگردان هنری تمرین می‌کنند.

هنوز برنامه رنگین کمان در استودیو در حال اجراست، این را از حضور مادرانی که منتظر فرزندانشان هستند، می‌شود فهمید. گروه منتظر هستند تا رنگین کمان تمام شود و استودیو در اختیار یه عصر طلایی قرار بگیرد. همین فرصت مناسبتی است برای گفت‌وگو با مجتبی احمدی که اشاره می‌کند موضوع امروز برنامه وفاداری در دوستی است.

**از فرم‌های کلیشه‌ای فاصله گرفته‌ایم/ به جای نوجوان قضاوت نمی‌کنیم

«مجتبی احمدی» نویسنده،کارگردان هنری و تهیه کننده برنامه «یه عصر طلایی» درباره این برنامه به خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: در ساخت این برنامه می‌خواستیم از فرم‌های کلیشه ای فاصله بگیریم و به همین خاطر بخشی به نام نمایش را به برنامه اضافه کردیم. این بخش از یه عصر طلایی بسیار کوتاه است، اما در همان مدت زمان کوتاه سعی کردیم به بهترین نحو موضوع مورد بحث برنامه را به اجرا در بیاوریم و به جای اینکه از جملات و سلام و علیک های کلیشه ای استفاده کنیم، نمایش را در ابتدای برنامه مان گنجاندیم.

وی ادامه داد: همانطور که گفتم در این برنامه سعی داریم تا بیشتر از فضای نمایش گونه بهره گرفته و در همان قالب رفتار و حرف های درست و نادرست را به موازات یکدیگر نشان دهیم تا نوجوان خودش تصمیم بگیرد که کدام درست و کدام نادرست است.علاوه بر اینکه از فضای نمایش برای رساندن پیام مان به مخاطب استفاده می کنیم،اما حدود 40 درصد از برنامه به گزارش های تولیدی اختصاص می یابد که همه آنها با موضوع برنامه ارتباط مستقیمی دارند. نیمکت طلایی، آدم طلایی و ... از آیتم های تشکیل دهنده این برنامه هستند.

کارگردان هنری به عصر طلایی افزود: تا کنون تهیه و کارگردانی برنامه های نوجوان شبکه تهران توسط دوستان خوبی چون نوید محمودی و ...انجام می‌شد که باعث شد تا من برای شروع تا حدودی دو دل باشم چرا که برنامه های آنها هم در زمان خود به خوبی درخشیدند و با استقبال خوبی از سمت مخاطب مواجه شدند. پس از اینکه طرح برنامه به من و دوستانم سپرده شد، اتاق فکری تشکیل دادیم و در آن سرفصل هایی که مربوط به حوزه نوجوان است را به شبکه تحویل دادیم.

احمدی درباره خط قرمزهایی که معمولا برنامه سازان با آن مواجه‌اند، گفت: برای ساخت چنین برنامه‌ای اگر خط قرمزها را رد نکنیم و یا حتی به آن نزدیک نشویم، به راحتی مخاطبمان خود را از دست خواهیم داد. یکی از ویژگی‌های نوجوانان این است که در این سن حساس می شوند و اغلب پرخاشگری می کنند. آنها دوست ندارند تا حرف ساده‌ای را به خوردشان دهیم چراکه این حرف های ساده و عامیانه در همه برنامه ها گفته می‌شود و ما موظفیم به سمت سوژه‌ها و مباحثی رویم که تا به حال آنها را از هیچ رسانه ای نشنیده اند و برایشان تازگی دارد.

نویسنده سریال «تهران چالوس» ادامه داد: ما تا کنون حدود 50 قسمت از برنامه را روی آنتن بردیم و برای ادامه راه، طرح‌های جدیدی را به شبکه پیشنهاد دادیم و اگر موافقت شود حتما چندین بخش مهم و جذاب را برای شروع فصل جدید به برنامه اضافه خواهیم کرد.هم چنین تغییرات ساختاری نیز داریم که بخش مهمی از آنها را از باشگاه مخاطبانمان دریافت کردیم و از الان به آنها فکر می‌کنیم. در کل تصمیم داریم تا موقعیت جدیدی را به قالب برنامه اضافه کرده و از الان در حال بررسی و آزمون و خطایش هستیم تا خدای نکرده شروع نکنیم و به بن بست برسیم.هم چنین در صدد این هستیم که با آیتم‌هایی مانند «ی قرار طلایی» که در آن نوجوان های مختلف از گوشه ای از شهر با نوجوان‌های مختلف از اقصی نقاط کشور یا حتی چند کشور وارد صحبت شوند و مطالبی از پیامک‌های ارسالی‌مان استخراج کردیم که اتاق فکرمان را به سمت سوژه‌های جدیدی برده است.

او در مورد سوژه‌های جدید این برنامه ادامه داد: عصبانی بودن و پرخاشگری در این دوران که ریشه در سن بلوغ دارد و هم چنین مدهای رفتاری، پوششی و اخلاقی، فضای مجازی و خطرات آن برای گروه سنی نوجوان موضوعات آینده ما هستند.

وی در مورد مدت زمان برنامه بیان داشت: مدت زمان یه عصر طلایی 30 دقیقه است که این زمان برای گروه سنی نوجوان زمان استانداردی است که از همان ابتدا از طرف مدیر شبکه برای ما تعریف شده بود، ضمن اینکه خودمان هم بیشتر از این زمانی که در اختیارمان قرار گرفت را برای این گروه سنی مفید فایده نمی‌دانیم و معتقدیم اگر بتوانیم نوجوان را در همین زمان ممکن پای تلویزیون بنشانیم، موفق عمل کردیم.

تهیه‌کننده برنامه «بین خطوط» ادامه داد: در هر برنامه‌ای که روی آنتن می‌رود بیش از یک خط حرف جدی نداریم و بیشتر پیام و هدف‌مان را در قالب کمدی و طنز بیان می‌کنیم. ما بیشتر در لایه‌های دیگر برنامه حرف‌های جدی‌مان را آن هم به سبک خودمان خواهیم زد. نوجوان امروز به راحتی پای هر برنامه‌ای نمی‌نشیند و اگر احساس کند که برنامه با او به عنوان مخاطب صمیمی است و به عبارتی دور همی شده است، او نیز تمایل به دیدنش پیدا خواهد کرد.

احمدی درباره حضور دو مجری دختر و یک مجری پسر اظهار کرد: هیچ صحبتی مبنی بر اینکه برنامه باید دو مجری دختر و یک پسر داشته باشد از سمت شبکه به ما تحمیل نشد و ما از یک زوج دختر و یک پسر آنهم برای بهتر شدن نمایش‌های مان استفاده کردیم. و بعد از آن به این نتیجه رسیدیم که برای اینکه مخاطب مان را تفکیک جنسی نکنیم، بیاییم و در پلاتوها آنهم به صورت یکی در میان دختر و پسر داشته باشیم. در اصل بر مبنای حرفی که می خواهیم بزنیم دختر و پسر بودن مجری هایمان را انتخاب کردیم.

نویسنده «یه عصر طلایی» درباره حضور کارشناسان در برنامه گفت: خلاف سایر برنامه‌هایی که در این سبک ساخته می‌شوند، ما کارشناسی را به برنامه دعوت نمی‌کنیم، اما همان موضوع مربوطه را در اتاق فکری که با حضور کارشناسان مطرح می‌شود برده و برای آیتم‌ها و حتی متن‌هایی که توسط مجری بیان می‌شود، از نظرات آنها بهره می‌بریم و گفته‌های‌شان را در قالب متن، گزارش و نمایش ها، نشان می‌دهیم.

وی با اشاره به نیاز مخاطب به این دست برنامه ها افزود: همه ما می‌دانیم که نوجوان ها در سن حساسی قرار دارند و دوره زندگی شان تغییر می‌کند و مدام در حال واکنش نشان دادن به اتفاقات پیرامون خود هستند و دوست ندارند تا کسی آنها را نصیحت کند. به همین خاطر از همان ابتدا که در مرحله پیش تولید به سر می بردیم، موضع خود را از حالتی که احتمالش می رفت نوجوانان در مقابل ما بایستد، پایین آورده و طوری وانمود کردیم که گویی ما با شما دوست و هم سن هستیم و کاری کردیم که در همان ابتدا مخاطب با ما همسو شد.

او در ادامه گفت: معتقدم برای هر قسمت از برنامه باید ساعت ها با مجری ها صحبت و مشورت کنیم و به تعامل خوبی در این باره برسیم. گاهی اوقات هم ممکن است طی شرایطی نتوانیم تمرین کنیم که همان روز برنامه به مجری ها می گویم تا چند ساعت زودتر از شروع برنامه در استودیو حاضر شوند تا با هم تمرین کنیم.

وی در پایان ضمن تشکر از افرادی چون سعید مقیسه مدیر شبکه تهران ادامه داد: مجید هاشمی فرا مدیر پخش، خانم سمیعی مدیر گروه، دکتر همایون هاشمی رییس سازمان بهزیستی کشور، حیدرهایی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل بهزیستی و هم چنین تمام کارشناسان حوزه نوجوان در بهزیستی که از اعضای فعال اتاق فکر ما هستند از افرادی هستند که دلسوزانه برای این برنامه زحمت کشیدند و من از همین جا از این عزیزان تشکر ویژه ای دارم.

محبوبه سمیعی: در صدد هستیم تا یه عصر طلایی ادامه پیدا کند

در همین حین محبوبه سمیعی مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه تهران را می‌بینم که زمانی را برای بازدید از پشت صحنه این برنامه در نظر گرفته است. سمیعی درباره این برنامه گفت: مدتی بود که قصد داشتیم برنامه‌ای برای این گروه سنی در شبکه تهران تدارک دهیم که در عین متفاوت بودن بتواند برای نوجوانان جذابیت داشته باشد. بر همین اساس به مجتبی احمدی پیشنهاد ساخت این برنامه را دادیم و ایشان بعد از ارائه طرح، در اتاق فکری که داشتند به یک برنامه ریزی کامل رسیدند.

وی افزود: تا الان از بازخوردهای برنامه راضی هستیم و توانسته مخاطبان بسیاری را با خود همراه کند، ضمن اینکه گروه و عوامل نیز با انرژی تمام در حال فعالیت هستند. کارگردان هنری برنامه، طوری طراحی و فرم برنامه را چیده است که ما بتوانیم طیف وسیعی از مخاطب نوجوان را به خودمان اختصاص دهیم. ریتم تند، آیتم های نمایشی و پرداختن به سوژه های جدی که گاهی با نگاه طنز و کمدی به تصویر کشیده می شود و هم چنین انتخاب موضوعات محوری نوجوان امروز که برخی حتی تا به حال در هیچ شبکه تلویزیونی بخصوص در بحث نوجوان به آن نپرداخته اند از فاکتورهایی است که یه عصر طلایی را نزد مخاطب جذاب کرده است.

سمیعی در پایان با اعلام رضایت از این برنامه در شبکه تهران خاطر نشان کرد: از این برنامه عصرگاهی و هم چنین سبک و سیاق کارشان که با برنامه ریزی برای مناسبت های مختلف و ... دارند، راضی هستم و باید بگویم در صدد این هستیم که یه عصر طلایی ادامه پیدا کند.مجری ها را می بینم که به اتاق گریم و لباس می روند و مسئولین صحنه در حال چک کردن دکور و جای دوربین ها هستند. کارگردان و تهیه کننده در حال هماهنگی بین اتاق رژی و استودیو پخش هستند. با نیما محسنی کارگردان تلویزیونی این برنامه درباره کارگردانی برنامه نوجوان پسندی که روی آنتن دارد، هم کلام می شوم.

نیما محسنی: حرف‌هایمان را در قالب نمایش منتقل می‌کنیم

محسنی کارگردان تلویزیونی «یه عصر طلایی» درباره چگونگی جذب مخاطبان نوجوان گفت: برای شروع برنامه ای در این سبک تصمیم گرفتیم تا مخاطب را جذب و بعد حرف های مان را در قالب نمایش هایی که داریم به او منتقل کنیم. به این ترتیب به شیوه غیر مستقیم با آنها ارتباط خوبی را برقرار کردیم. این موضوع را نیز از سامانه پیام کوتاه و نظراتی که برای مان ارسال می شود می گویم همچنین مخاطبان بسیاری را دیده ایم که در برخوردهای خود با هر یک از عوامل برنامه با ما ارتباط خوبی برقرار کرده‌اند.

محسنی در ادامه ضمن اشاره به سختی تولید چنین برنامه ای بیان داشت: تولید این برنامه آنهم در این شرایط کار ساده ای نبود. برای همین اولین کاری که ما انجام دادیم این بود که به نوجوان مان توصیه نکنیم، شعار هم ندهیم و مستقیم هیچ کاری را از او نخواهیم بلکه هر پیامی مدنظرمان هست را به صورت غیر مستقیم از دریچه تلویزیون به او منتقل کنیم.

او در مورد افرادی که به برنامه و گزارش ها دعوت می شوند، افزود: بارها اتفاق افتاده چند نفر از افراد موفق که می خواستند به هر دلیلی در آیتم «استعداد طلایی» حضور داشته باشند با ارسال پیامک موفق به انجام این کار شدند و ما هم از این موضوع بسیار استقبال کردیم.

وی افزود: نوجوان‌های امروزی به راحتی هر برنامه ای را برای دیدن انتخاب و قبول نمی کنند و اگر قرار باشد تا برنامه ای را ببینند حتما باید این برنامه از همه نظر بر وفق مرادشان باشد و از همه لحاظ نیازهای آنها را برطرف کند. دلیلش هم این است که نوجوان های امروزی بیشتر به دلیل کار با فضای مجازی و اینترنت دسترسی به سایت های بسیاری دارند و از این طریق فضای اطلاعاتی شان به نسبت دهه گذشته خیلی گسترده تر شده است.

مجریان را می بینم که از اتاق گریم و لباس بیرون آمده اند و با کارگردان هنری برنامه متن هایشان را در فضای دکور تمرین می کنند و هر از گاهی احمدی به آنها نحوه حرکت و نگاه به دوربین را می گوید. برخی اوقات هم پیش می آید که مجریان ایده ای را با او در میان می گذارند و او هم از ایده آنها در جهت بهتر شدن برنامه استفاده می کند. مجریان در این فاصله باقی مانده لباس خود را مرتب می کنند و آماده رفتن جلوی دوربین می شوند. برنامه با موسیقی بی کلامی که هم نوا با ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) است، آغاز می شود. در آیتم اول دو مجری دختر در قالب همان نمایشی که در گفتگوهایمان با عوامل اشاره شد، حاضر می شوند و سوژه برنامه را به طور غیر مستقیم به مخاطب القا می کنند. در همین زمان باقی مانده و تا وقتی آیتم مربوط به بیدقی شروع شود، از او درباره همکاری اش با این برنامه می پرسیم.

میثم بیدقی: برنامه‌های زنده نوجوان پسند بهتر از برنامه‌های تولیدی است

بیدقی مجری یه عصر طلایی در این باره گفت: حدود چهار ماه پیش برنامه «مثبت من» را در شبکه تهران اجرا می‌کردم که اتفاقا با استقبال مخاطب نوجوان هم روبرو شدیم. بعد از آن کمی مشغول کارهای دستیاری کارگردانی‌ام شدم تا اینکه درست در زمانیکه منتظر چنین پیشنهادی برای اجرا بودم خوشبختانه این برنامه به من پیشنهاد شد.

این مجری افزود: به عقیده من برنامه های زنده که برای سنین نوجوان روی آنتن می روند خیلی موفق تر از همین برنامه ها آنهم به شکل تولیدی شان هستند .همیشه گفته ام ارتباط رو در رو و زنده با مخاطب نوجوان خیلی بهتر و بیشتر از ارتباطی است که در برنامه های تولیدی نوجوان با او برقرار می‌کنیم.

بیدقی در ادامه گفت: در دفتر و چند روز قبل از شروع برنامه با دوربین تمرین کردیم تا با آمادگی کامل جلوی دوربین پخش یه عصر طلایی رویم. تا به حال بازخوردهای خوبی هم از جانب مخاطبان داشتیم. ناگفته نماند قطعا ضعف هایی داریم، اما زمانیکه در منصب قیاس قرار می گیرم به این نتیجه می رسم که این برنامه نوجوانانه ترین برنامه حال حاضر تلویزیون است چراکه تمرکزمان صرفا روی مسائل و معضلات نوجوانان است.

پس از گفت‌وگوی مان بیدقی به سرعت جلوی دوربین قرار می‌گیرد و حالا محیا اسناوندی و مجری مقابلش مهسا ایرانیان را می‌بینم که در قسمتی از استودیو نشسته اند و متن‌هایی که باید به صورت جداگانه جلوی دوربین بگویند را تمرین می‌کنند.

محیا اسناوندی: در «یه عصر طلایی» دیده شدم

اسناوندی یکی از مجریان این برنامه گفت: به عقیده من نمایش‌هایی که در برنامه یه عصر طلایی اجرا می‌کنیم، اولین نمایش زنده در برنامه های تلویزیونی به شمار می‌روند. کارگردان هنری ما هر روز و قبل از برنامه بسیار با ما تمرین می‌کنند و روی تک تک کلماتی که قرار است ما بگوییم دقت بسیار دارند و حتی بارها متن ها تغییر پیدا می‌کند و دوباره با اینکه متحمل ضرر می شویم بازنویسی می شوند.

مجری برنامه «مثبت من» درباره مخاطب نوجوان افزود: آنقدر سرگرمی های و کلاس های آموزشی مختلف آنهم در زمان عصرگاهی وجود دارد و اکثر نوجوان ها هم به این کلاس ها می روند که دیگر فرصتی برای تماشای این دست برنامه ها باقی نمی ماند. از این رو کار ما در این حوزه بسیار مهم است که بتوانیم مخاطبی که انواع و اقسام سرگرمی ها را در اختیار دارد را جذب برنامه خود کنیم.

سردبیر برنامه رادیویی «لیمو ترش» ادامه داد: در برهه ای از زمان برنامه «نیم رخ» نوجوانان را راضی کرده بود و الان اغلب برنامه هایی که در این حوزه ساخته می شود را با این برنامه قیاس می کنند. من حدود چهار سال برنامه نوجوان اجرا می کردم و در همان دوران هم باید بگویم نتوانستیم مخاطبانمان را راضی کنیم اما الان دریچه ای جدید به روی مان باز شده و در این برنامه توانستیم با مخاطبمان ارتباط برقرار کنیم.

وی افزود: یادم است زمانیکه برنامه های قبلی ام از سیما پخش می شد به شدت الان دیده نشده بودم و الان مردم و بالاخص نوجوان ها بیشتر مرا می شناسند و در خیابان که مرا می بینند از برنامه تعریف می کنند.

مجری برنامه «سه نقطه» ادامه داد: برنامه ما هر روز با یک نمایش آغاز می‌شود و این موضوع از روز اول برنامه هم به این کیفیت حفظ شده است. ما نمی خواهیم از همان شروع برنامه موضوع را به مخاطبمان لو دهیم و سعی داریم تا هیچ گاه موضوعات را به صورت شعاری به مخاطی نوجوان نگوییم و در همان یک دقیقه اول هر نمایش با جمله ای که از زبان من یا همکارم بیان می شود، تمام موضوع آن روز گفته می شود.

ایرانیان آخرین فرد از گروه برنامه عصرگاهی یه عصر طلایی است که با او هم صحبت می شوم. او از حیطه تئاتر پا به اجرا گذاشته و در برنامه های موفقی هم تا به حال مجری بوده است. ایرانیان و اسناوندی هر روز دو آیتم مشترک و یک آیتم را به صورت جداگانه اجرا می کنند که در بخش مشترک به عبارتی تمرین کوتاهی از تئاتر را نیز با خود مرور می کنند.

مهسا ایرانیان: قالب متفاوتی در این برنامه وجود دارد

ایرانیان درباره این برنامه عصرگاهی گفت: در این سالها تجربه همکاری با خیلی از گروه های برنامه ساز را در کارنامه کاری ام داشته ام، اما تجربه ای که بعد از همکاری با این گروه برایم رقم خورد را بسیار دوست دارم و از بهترین تجربه های کاری ام به شمار می رود. حتی اگر قرار باشد از امروز در این برنامه حضور نداشته باشم، این برنامه یکی از بهترین تجربه های کاری من خواهد بود و همیشه از آن به نیکی یاد می کنم چرا که یک پوسته جدید و قالبی متفاوت را در اختیار من قرار داده که  در همه برنامه هایم از این به بعد استفاده خواهم کرد.

این مجری اضافه کرد: برنامه یه عصر طلایی متعلق به نوجوان هاست و اغلب نوجوان ها هم اگر متوجه شوند که شما می خواهید نکته ای را به او دیکته کنید به طور قطع و یقین در مقابلتان گارد می گیرند. به همین خاطر با کمک های کارگردان هنری مان توانستیم در قالب خود واقعی مان، نوجوانی مان را به یاد آورده و با هدایت های ایشان این موضوعات را به تصویر کشیم. ضمن اینکه برنامه ما از شعار دادن به دور است و همیشه همه نکات را به طور غیر مستقیم به مخاطبمان خواهیم گفت.

وی ادامه داد: در این سالها چندین قالب مختلف از اجرا را هم در بازیگری و هم در اجرا تجربه کرده ام، اما در این مدت به دلیل اینکه از سمت فردی به درستی هدایت نمی شدم، قالب درستی برایم تعریف نشده بود و مدتی هم طول کشید تا لباس اجرا به اندازه من شد و به دلیل هدایت درست کارگردان هنری و تهیه کننده برنامه مان، من خیلی سریع توانستم خود را با بچه ها همراه کنم و البته نباید در این بین کمک های میثم بیدقی و محیا اسناوندی را هم نادیده گرفت.

صداپیشه برنامه «خاله شادونه» ادامه داد: اوایل که برنامه پخش می شد، به خاطر سبقه بازیگری که در تئاتر داشتم، چندین آیتم تولیدی را بازی می کردم، اما رفته رفته و با لطف دوستان به بخش زنده برنامه هم ملحق شدم و الان در کنار دوستان دیگر مجری ام اجرای این برنامه را به عهده داریم.

مجری برنامه «بچه‌های ایران» افزود: علاوه بر کارگردان هنری که بسیار از ما حمایت می کنند و در شرایطی هم نمی گذارند تا استرس ها به ما منتقل شود، خانم سمیعی مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه نیز به شدت از این برنامه و ما حمایت کرده اند که از همین جا از ایشان تشکر ویژه دارم.

برنامه «یه عصر طلایی» کاری از گروه نوجوان شبکه تهران است که روزهای زوج ساعت 16 روی آنتن این شبکه می‌رود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار