امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130849
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کنگره یک روزه «ادبیات عاشورایی ملل مسلمان» به دبیریِ زهرا پارساپور به ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کنگره یک روزه «ادبیات عاشورایی ملل مسلمان» به دبیریِ زهرا پارساپور به همت پژوهشکده ادبیات پژوهشگاه علوم انسانی یکشنبه 23 آذر از ساعت 9 صبح در این پوژهشکده با حضور محققان و شعرای کشورهای مسلمان برگزار خواهد شد.

در این کنگره که اساتید ادبیات و شعرای عاشورایی حضور خواهند داشت، رضایی در موضوع «ادبیات عاشورایی در ترکیه» به سخنرانی خواهند پرداخت، همچنین پرفسور گوزل یوز از ترکیه به صورت ویدئو کنفرانس در این کنگره برای حاضرین سخنرانی خواهند کرد. افتخار حسین عارف دبیرکل اکو در ایران نیز از جمله سخنرانان این مراسم است.

عبدالامیر العلی از عربستان سعودی، عبدالمجید از مصر، سعید بیابانکی و عبدالجبار کاکائی از جمله شعرایی هستند که در این کنگره یک روزه به شعر خوانی می‌پردازند. از دیگر بخش‌های این مراسم ویژه‌برنامه‌های عاشورایی است که برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.

کنگره «ادبیات عاشورایی ملل مسلمان» از ساعت 9 صبح روز یکشنبه 23 آذر در بزرگراه کردستان، خیابان ایرانشناسی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها