امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13085
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۲۱
تعداد بازدید: 152
به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه المیادین در گزارشی از روند رای گیری انتخابات ریاست جمهوری در کشورمان اعلام ...

به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه المیادین در گزارشی از روند رای گیری انتخابات ریاست جمهوری در کشورمان اعلام کرد که استقبال گسترده‌ای از این انتخابات شده است.

خبرنگار این شبکه از تهران در این باره گفت: مشارکت قابل توجهی در شهرهای تهران و اصفهان صورت گرفته است و پیش بینی می‌شود با فرا رسیدن ساعات عصر استقبال بیشتر شود.

بنابراین گزارش اصلاح طلبان و رهبران این جناح سیاسی نیز از صبح امروز با دعوت از مردم، حمایت خود از نامزد مورد نظرشان را اعلام کرده‌اند.

غدی غنطوس خبرنگار این شبکه از یک مرکز اخذ رای در شمال تهران گزارش داد که استقبال از انتخابات از ساعات اولیه که شعب باز شده، گسترده بوده است.

وی ابراز داشت: «تعداد زیادی از رای دهند‌گان بانوان هستند که آنها نیز استقبال زیادی کرده‌اند و همانطور که مشاهده می‌کنید نسبت جوانان در میان رای دهند‌گان قابل توجه است.»

امروز همزمان با رای گیری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران، شبکه‌های خبری بازتاب این انتخابات را در صدر اخبار خود قرار دادند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها