امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۹:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130850
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
سیدرضا صالحی امیری، رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره ...

سیدرضا صالحی امیری، رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره ساختمان 30 تیر، بیان داشت: بنا داریم این ساختمان را در حقیقت بازسازی و احیا کنیم و به عنوان نماد یک کتابخانه ملی آنجا را برای مطالعه و قرائت‌خانه به بهره‌برداری برسانیم.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه این ساختمان تا چه زمانی به بهره‌برداری خواهد رسید، عنوان کرد: بستگی به مراحل انجام کار دارد.

صالحی امیری در پاسخ به این پرسش که آیا برای بازسازی این ساختمان با مشکل بودجه مواجه هستید، ادامه داد: برای بهره‌برداری از ساختمان 30 تیر کتابخانه ملی با مشکل بودجه مواجه نیستیم بلکه این ساختمان در اختیار یک سازمان دیگری با هدف موزه قرار دارد به همین منظور در حال مذاکره هستیم تا بتوانیم آنجا را در اختیار بگیریم.

وی در پاسخ به پرسشی دیگر که آیا ساختمان 30 تیر کتابخانه ملی ایران تا پایان سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید، گفت: امیدواریم این کار صورت گیرد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها