امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130855
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این مراسم روز سه شنبه 11 آذر با حضور فرید فرخنده کیش معاون امور مناطق و استان‌های انجمن سینمای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این مراسم روز سه شنبه 11 آذر با حضور فرید فرخنده کیش معاون امور مناطق و استان‌های انجمن سینمای جوانان ایران، آرش رصافی معاون تولید و پشتیبانی فنی انجمن، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، مدیران دفاتر انجمن سینمای شهرستان‌ها و جمعی از هنرآموزان سینمای جوان برگزار شد.

معاون امور مناطق و استان‌های انجمن سینمای جوانان ایران در این مراسم گفت: تغییرات کیفی انجام‌شده در راستای ارتقاء سطح آموزش و کم‌هزینه کردن دوره جدید آموزش فیلم‌سازی مهم‌ترین اقدامات اخیر انجمن در راستای سرعت بخشی به آموزش هنرجویان است.

فرید فرخنده کیش افزود: وجود تشکل‌هایی مانند انجمن سینمای جوانان ایران و اقدامات آن‌ها در راستای احترام به فیلم‌سازان، نه‌تنها در آن هنرمندان جوان حس مسئولیت ایجاد می‌کند بلکه اعتماد آن‌ها را برای همکاری با انجمن جلب می‌کند.

وی محول کردن وظایف دفاتر شهرستان‌ها به مدیران استانی را از دیگر اقداماتی عنوان کرد که به‌تازگی در دفاتر انجمن در حال انجام است.

فرخنده کیش گفت: در برنامه‌های جدید انجمن برافزایش تولید تأکید شده است به‌طوری که بودجه‌ی اختصاص داده‌شده در یک سال اخیر برای تولید فیلم معادل بودجه‌ی چند سال اخیر بوده است.

فرخنده کیش همچنین با اشاره به برگزاری جشنواره‌ی منطقه‌ای در همدان افزود: این جشنواره با حضور 10 استان کشور در نیمه اردیبهشت سال 94 به میزبانی همدان تحت عنوان جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان، هگمتانه برگزار خواهد شد.

در ادامه مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: با توجه به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص اصلاح سبک زندگی ضروری ست تا بخش ویژه‌ی در جشنواره منطقه‌ای هگمتانه به این موضوع اختصاص پیدا کند.

فاضل عبادی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی در حوزه فرهنگ نیازمند برنامه‌ریزی عمیق و اثربخش است افزود: هم‌افزایی در این حوزه نیاز به تعامل همه دستگاه‌های اجرایی دارد و مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آمادگی دارد تا از هر برنامه‌ی اثرگذار فرهنگی که در سطح ملی و بین‌المللی در استان در حال برگزاری است حمایت کند.

 

حبیب اله حیدری از سال 1369 به عنوان هنرجوی دوره فیلم‌سازی انجمن سینمای جوانان ایران، دفتر همدان به عضویت خانواده انجمن درآمد. وی که مدرک کارشناسی خود را در رشته مدیریت امور فرهنگی دریافت کرده است با ساخت یک فیلم کوتاه، مشارکت در ساخت 3 فیلم کوتاه دیگر و فعالیت به عنوان تصویربردار، صدابردار و تدوین گر در بیش از بیست فیلم کوتاه همکاری خود با انجمن سینمای جوانان ایران، دفتر همدان را ادامه داد. حیدری از سال 1377 به عنوان معاون دفتر همدان و از سال 1391 به عنوان سرپرست این دفتر فعالیت کرده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها