امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۱۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130857
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اینجا جدال عقل و دل روایت می‌شود عشق به خوبی‌ها حرف اول را ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اینجا جدال عقل و دل روایت می‌شود عشق به خوبی‌ها حرف اول را می‌زند.

به گفته حجت الاسلام مصطفی توکلیان؛ مدیر گروه معارف شبکه یک سیما و مشاور مذهبی برنامه روایت شیدایی به زودی برنامه روایت شیدایی روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

حجت الاسلام توکلیان در ادامه به فارس گفت: در برنامه روایت شیدایی افرادی که از جنس مردم جامعه کنونی هستند و توانسته‌اند در شرایط خاص تصمیمات خاصی اتخاذ کنند، مهمان برنامه هستند و با مخاطبان چند دقیقه‌ای صحبت می کنند. نکته حائز اهمیت در برنامه روایت شیدایی این است که کلام مهمانان برنامه از جنس نصیحت نیست بلکه روایت زندگی عادی و روزانه آنها از زبان خودشان است.

از رحیم تا رجیم

محمد نبهان کارگردان و تهیه کننده برنامه روایت شیدایی نیز به فارس می‌گوید: این برنامه روایت کنند زندگی افرادی است که در لحظه، لحظه زندگی‌شان حضور خداوند را احساس می‌کنند و تلاش می‌کنند در همه حال حسینی گام بردارند. روایت شیدایی قصه آدم‌های بی‌ادعایی است که با عمل خود حرف می‌زنند. این که در شرایط زندگی کنونی چطور حسینی زندگی می‌کنند و از حرف به عمل رسیده‌اند.

نبهان در ادامه گفت: هر چند آوردن چنین افرادی جلوی دوربین کار سختی است اما با توسل به اهل بیت، کارهای سهل و آسان شد تا در دهه آخر ماه صفر کاری متفاوت و حسین گونه از شبکه یک سیما ارائه شود.

کارگردان برنامه روایت شیدایی معتقد است رحیم با رجیم فقط یک نقطه اختلاف دارد ولی از زمین تا آسمان با هم فرق دارند. به گفته نبهان در برنامه روایت شیدایی قصه افرادی حکایت می شود که در لشکر رحیمان جای دارند در صورتی که می توانستند در صف مقابل جای گیرند. برنامه روایت شیدایی از 17 آذر ماه تا 2 دی ماه به مدت 15 شب  قبل از خبر ساعت 19 شبکه یک به مدت 30 دقیقه زندگی افرادی زمینی اما خاص را به تصویر می شود. هم مانند زندگی زنی که در یک لحظه توانست مثل حر تصمیمی بزرگ و سرنوشت ساز بگیرد.

در این مستند افرادی چون زن ژاپنی شیعه شده، دکتر حشمت الله قنبری (‌کارشناس مسائل تاریخ اسلام)، همسر شهید علی محمدی، استادگلریز ، مدیرعامل مهدیه تهران، حجت الاسلام حائری زاده و برخی از تیم‌های اعزامی به اینچئون و جمعی از نخبگان ایرانی حضور دارند و درباره تاثیرپذیری زندگی‌شان از ائمه اطهار (علیهم السلام) سخن می‌گویند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار