امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130861
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، پرویز پرستویی ظهر امروز در بازدید از آسایشگاه جانبازان امام خمینی (ره) مشهد اظهار داشت: آخرین ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، پرویز پرستویی ظهر امروز در بازدید از آسایشگاه جانبازان امام خمینی (ره) مشهد اظهار داشت: آخرین فیلمی که با بازی من اکران شده مربوط به جانبازان بوده که سبب افتخار من است.

اشتباهاتی در سینما سبب کوچک‌نشان دادن دشمن بعثی شد

وی افزود: اشتباهاتی در سینما سبب کوچک نشان دادن دشمن شده است که واقعیت بر خلاف این بوده، شهدا و جانبازان با دشمنی قدرتمند در دفاع مقدس روبرو بوده‌اند.

پرستویی بیان داشت: احساس و تعهد من به این نقش سبب بازی در چند فیلم‌ با موضوع دفاع مقدس و نقش جانبازان شده است ولی نظرات شما در این عرصه مهم است که ما بتوانیم واقعیت را به سینما بیاوریم.

بحث مالی در پروژه‌های دفاع مقدس برایم مهم نیست

بازیگر فیلم سینمایی مهمان داریم خاطرنشان کرد: ما مدیون از جان گذشتگی شما هستیم، گاهی اوقات پیشنهادات مالی خوبی با موضوع دفاع مقدس به من شده اما در این موضوع بحث مادی اصلا مطرح نیست همچنین از من نقد شده که در این نقش کلیشه‌ای شده‌ام و نباید در این نقش بازی کنم اما حقیقت این است که محو جانبازان از جامعه غیرممکن است.

انتهای پیام/70005/خ20/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها