امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۷:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130864
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الله ایوبی در بازدید از هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، گفت: «اولین نفعی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الله ایوبی در بازدید از هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، گفت: «اولین نفعی که برگزاری جشنواره‌ای چون سینما‌حقیقت دارد این است که با دیدن جوانان پُرشور در سالن‌های سینمایی، خستگی از تنمان بیرون می‌رود؛ ضمن اینکه همه مدیران سینمایی از برگزاری چنین جشنواره‌ای خوشحال هستند.»

وی ادامه داد: «جشنواره سینماحقیقت همه مستندسازان را دور هم جمع می‌کند تا ماحصل یک سال تلاش آنها دیده شود و این شروعی دوباره برای سینمای مستند است که سال جدید کاری را با انرژی بیشتری آغاز کنند. ایوبی خاطرنشان کرد: جشنواره‌ها محل دید و بازدید هنرمندان است و خوشبختانه هم سال گذشته و هم امسال استقبال مستندسازان از جشنواره سینماحقیقت چشمگیر بود. امیدواریم فرهنگ دیدن فیلم مستند در این جشنواره و در میان مردم کشورمان نهادینه شود و مردم از دیدن فیلم مستند لذت ببرند»

وی درباره برنامه سازمان امور سینمایی برای نمایش فیلم‌های مستند نیز عنوان کرد: «ما به قولی که سال گذشته داده بودیم عمل کردیم و امسال گروه هنر و تجربه را راه انداختیم. این گروه سینمایی فیلم‌های مستند را هم نمایش می‌دهد و ما به دیده شدن این آثار امیدواریم. البته باید بگویم که به آینده روابط سینما و سیما نیز امیدوارم. از‌‌ همان ابتدا با آقای سرافراز مدیریت جدید صداوسیما دیدار داشتیم و در ایشان درخواست کردیم فضای مناسبی برای دیده شدن فیلم‌های مستند فراهم کنند. بهترین مکان نمایش فیلم‌های مستند تلویزیون است و این اتفاق می‌افتد.»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها