امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130875
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدرضا شمس نویسنده ادبیات کودک و نوجوان به زودی 30 قصه کوتاه را در قالب کتابی با ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدرضا شمس نویسنده ادبیات کودک و نوجوان به زودی 30 قصه کوتاه را در قالب کتابی با عنوان «قصه‌های اینجوری» برای گروه سنی کودک منتشر می‌کند.

مضمون داستان‌های این کتاب، بیشتر کارهای خیال‌انگیز و تخیلی است از حیوان‌ها، اشیاء، گیاهان و غیره که به زودی از سوی نشر «پیدایش» به چاپ خواهد رسید.

از دیگر کتاب‌های زیر چاپ «محمدرضا شمس» در نشر «پیدایش»، می‌توان به مجموعه 3 جلدی «قصه‌های الکی پلکی»، اشاره کرد که به صورت گروهی با نویسندگانی نظیر  «شکوه قاسم‌نیا» نوشته و به چاپ خواهد رسید، همچنین این مجموعه 3 جلدی، قصه‌های تخیلی برای مخاطبان کودک و نوجوان است.

مجموعه تصویری «پیازی که گرمش بود» از دیگر آثار این نویسنده در نشر پیدایش است که مضمون آن نیز به ماجرای پیازی مربوط می‌شود که به شدت گرمش است و هر بار حیوانی یکی از برگ‌هایش را برمی‌دارد و چیزی برای خود درست می‌کند تا اینکه پیاز به یک پیازچه تبدیل می‌شود.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها