امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13088
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۲۱
تعداد بازدید: 145
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، گروهی از یهودیان افراطی صبح امروز دو خودروی متعلق به فلسطینیان را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، گروهی از یهودیان افراطی صبح امروز دو خودروی متعلق به فلسطینیان را در محله شیخ جراح به آتش کشیدند.

از سوی دیگر یک گروه از یهودیان افراطی در قبرستان ارتودوکسی شهر یافا سنگ قبرها را شکسته و بر روی برخی از آنها نیز عبارت‌های اهانت‌آمیز علیه فلسطینیان و مسیحیان نوشتند.

«لوبا سمری» سخنگوی پلیس اسرائیل نیز در این باره گفت که شب گذشته خسارت‌هایی به تعدادی از قبرهای واقع در قبرستان ارتودوکسی در شهر یافا وارد آمده و چندین سنگ قبر نیز شکسته شده و بر روی برخی از آنها عبارت‌های اهانت‌آمیز به زبان عبری و عبارت «انتقام» و «پرداخت بها» نوشته شده است و همچنین ستاره داود را بر روی تعدادی از قبرها ترسیم کرده‌اند.

وی افزود که عبارت «پرداخت بها» بر روی دیوار حایل اطراف یک ساختمان مسکونی در یکی از خیابان‌های شهر یافا که شهروندان فلسطینی در آن ساکن هستند، نوشته شده بود و همچنین پلیس پنج خودروی متعلق به فلسطینیان که بر روی آنها عبارت‌های اهانت‌آمیز علیه اعراب نوشته شده و لاستیک‌های آن را سوراخ کرده بودند، پیدا کرده است.

وی اظهار داشت که تحقیقات پلیس درباره این حوادث که جرایم قومی است، ادامه دارد.

تجاوزات شهرک‌نشینان صهیونیست علیه فلسطینیان طی سال‌های اخیر اعم از به آتش کشیدن خودروها، حمله به فلسطینیان و آتش زدن مساجد و کلیساها افزایش داشته است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار