امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130883
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 90
محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به اظهارات اخیر ...

محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به اظهارات اخیر وزیر امور خارجه مبنی بر اینکه «بعد از مذاکرات هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران امن‌تر شده است»، اظهار داشت: 36 سال از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته و بر همه مشهود است که در این مدت البته غیر از چند سال اول که منافقین تحرکاتی داشتند و به جان مردم افتادند و 20 هزار نفر را به شهادت رساندند، اما پس از آن جمهوری اسلامی ایران امن‌ترین کشور در دنیا بوده است.

وی با بیان اینکه اتفاق جدیدی نیفتاده که بگویند امنیت کشور بعد از مذاکرات هسته‌ای بیشتر شده است، افزود: این موارد جزو خطاهای اساسی و محاسباتی دولت یازدهم است که انتظار می‌رود دولت‌مردان در گفتار و سخنانشان دقت‌نظر بیشتری داشته باشند.

نماینده تهران در مجلس بر همین اساس یادآور شد: قبلاً نیز وزیر خارجه در یکی از دانشگاه‌های تهران مقایسه اشتباهی بین قدرت نظامی ایران و آمریکا انجام داده بود؛ ملتی که در 8 سال دفاع مقدس جانانه جوانانشان را به میدان‌های نبرد حق علیه باطل فرستادند و هزاران شهید، اسیر و جانباز دادند، چند میلیون نفر از این نظام و انقلاب در صحنه عملی از کشور دفاع کردند، آنان این امنیت را در کشور به وجود آوردند و صاحب این امنیت همان شهدا هستند.

وی ادامه داد: صاحب امنیت کشور بسیجیان سرافراز و قدرتمند کشور هستند که با راه‌اندازی بسیج نزدیک به 22 میلیون نفری، امنیت را در سراسر کشور فراهم کردند و به پیش می‌برند و موجب افتخار همه ایرانیان شدند.

سلیمانی تصریح کرد: مگر مذاکرات هسته‌ای تاکنون به چه نتیجه‌ای رسیده است که کشور پس از آن امن‌تر شده باشد؟ تمدید مذاکرات که نتیجه بزرگی نیست، قبلاً هم مدام مذاکرات تمدید می‌شد، اتفاقی نیفتاده است، حتی مذاکرات هسته‌ای روی اقتصاد کشور نیز تأثیرگذار نبوده چه برسد به امنیت کشور.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اینگونه سخنان آقای ظریف یک ادعای بی‌اساس و جزو خطاهای بزرگ دولتمردان یازدهم است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار