امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13089
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۲۱
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه خبری فاکس نیوز در گزارشی با اشاره به آغاز انتخابات ریاست جمهوری ایران نوشت: رهبر عالی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه خبری فاکس نیوز در گزارشی با اشاره به آغاز انتخابات ریاست جمهوری ایران نوشت: رهبر عالی ایران امروز جمعه اظهارات مقامات آمریکایی درباره شفافیت در رقابتهای انتخاباتی ایران را به باد انتقاد گرفت.

آیت الله علی خامنه ای بعد از انداختن رای خود به صندوق گفت: «اگر آمریکاییها سیستم انتخاباتی ما را قبول ندارند به ما ارتباطی ندارد. به جهنم که قبول ندارند».

پیشتر مقامات آمریکایی گفته بودند که انتخابات ایران اهمیت چندانی ندارد زیرا انتخاب‌های مردم محدود است و شورای نگهبان که همه اعضای آن از اصولگرایان هستند صلاحیت کاندیداها را تأیید کرده‌اند.

فاکس نیوز با اشاره به اینکه انتخابات ایران جانشین محمود احمدی نژاد را بعد از سال مشخص میکند نوشت: هنوز مشخص نیست چه کسی برنده انتخابات است اما طی روزهای اخیر چرخش غیرمنتظره ای به سمت کاندیدای میانه روها و اصلاح طلبان ایجاد شده است اما مشخص نیست که کاندیداها بتوانند آرای لازم برای پیروزی یک مرحله ای را کسب کنند.

این شبکه خبری آمریکایی در ادامه نوشت: اگر هیچ کاندیدایی نتواند اکثریت آرا را به خود اختصاص دهد دور دوم انتخابات با حضور دو نامزدی که بیشترین رای را آورده اند روز 21 ژوئن برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها