امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۶:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130903
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۵۷
تعداد بازدید: 122
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بوشهر، فرمانده کل نیروی دریایی ارتش و فرمانده نیروی دریایی ارتش در آغاز مراسم صبح امروز به مقام شامخ ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بوشهر، فرمانده کل نیروی دریایی ارتش و فرمانده نیروی دریایی ارتش در آغاز مراسم صبح امروز به مقام شامخ شهدای نیروی دریایی ادای احترام کردند.

در این مراسم سرلشکر صالحی فرمانده کل ارتش و دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به همراه مسئولان ارشد استان بوشهر حضور دارند.

مراسم امروز با تلات آیاتی چند از کلام‌الله قرآن مجید و اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

امروز همزمان با سفر فرمانده کل ارتش و نیروی دریایی ارتش به بوشهر قرار است پنج طرح نظامی، فرهنگی و آموزشی در بوشهر به بهره‌برداری برسد.

رونمایی از شناور (داک) تعمیراتی متعلق به نیروی دریایی مهم‌ترین طرحی است که امروز رونمایی می‌شود و با ساخت آن امکان تعمیر شناورهای تا حدود یک‌هزار تن در بوشهر میسر خواهد بود.

همچنین مرکز آموزشی تخصصی افسری ارتش نیز در بوشهر افتتاح خواهد شد؛ این مرکز آموزشی در واقع یک دانشکده است که به آموزش‌های مختلف نظامی خواهد پرداخت.

امروز همچنین نمایشگاه دائمی امور بانوان نیز در نیروی دریایی ارتش در بوشهر و مرکز فرهنگی تکاوران نیروی دریایی ارتش افتتاح می‌شود؛ این مرکز اقدام به ضبط و ثبت خاطرات تکاوران نیروی دریایی در بوشهر خواهد کرد.

همچنین با حضور فرمانده کل ارتش و فرمانده نیروی دریایی ارتش، کتاب «بمباران» نوشته عبدالرحمن برزگر از پرسنل بازنشسته منطقه دوم نیروی دریایی بوشهر رونمایی خواهد شد.

همچنین صبح امروز موتور ارتقایافته سامانه رانش ناو جمهوری اسلامی ایران گرز رونمایی شد.

انتهای پیام/66006/ب30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها