امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130919
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۱۵
تعداد بازدید: 19
صادق محصولی عضو ارشد جبهه پایداری انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به سخنان وزیر ...

صادق محصولی عضو ارشد جبهه پایداری انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به سخنان وزیر امور خارجه کشورمان مبنی بر اینکه در پی مذاکرات جمهوری اسلامی امن‌تر شده است اظهار داشت:‌ آقای ظریف احتمالاً با این اظهارنظر دچار یک اشتباه لپی شده و در علت و معلول این مساله جابه‌جایی صورت گرفته است.

محصولی ادامه داد: اگر گزاره این باشد که امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی باعث این مذاکرات شده درست خواهد بود چرا که دستاوردهای هسته‌ای دانشمندان ما همچون شهید احمدی روشن و شهید شهریاری و قدرت ایران در منطقه دشمن را برای مذاکره با ایران ناچار کرده است.

این فعال اصولگرا به ایده حضرت امام مبنی بر صدور انقلاب و تشکیل بسیج مردمی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ما شاهد شکل‌گیری بسیج مردمی در لبنان، سوریه، عراق و یمن هستیم و گسترش این ایده موجب امنیت ایران اسلامی شده است.

وی با اشاره به صحبت‌های چندی قبل ظریف وزیر امور خارجه کشورمان مبنی بر اینکه مذاکره کنندگان غربی بدانند که تحریم‌ها اثرگذار نبوده است یادآور شد: آقای ظریف احتمالاً خواسته که با این صحبت موضوع نا امن‌تر شدن اسرائیل با هر نتیجه‌ای در مذاکرات را به بیان دیگری مطرح کند که متأسفانه به صورت مناسب بیان نشده است.

محصولی اعتقاد به فرهنگ عاشورا، یاری مجاهدین و همچنین حضور حماسی ملت در صحنه‌های مختلف از جمله عزاداری‌های محرم و اربعین را از دلایل امنیت کشور برشمرد و گفت: رزمندگان دفاع مقدس با تقدیم جان خود موجب امنیت جمهوری اسلامی شده‌اند.

عضو ارشد جبهه پایداری تبعیت محض امت از امام امت و ولی‌فقیه را از دیگر دلایل اصلی اقتدار جمهوری اسلامی دانست و گفت:‌ این امر ما را به اوج اقتدار تاریخی رسانده و از سوی دیگر دشمن ایران یعنی رژیم صهیونیستی در اوج ضعف تاریخی خود قرار دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها