امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13094
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۲۱
تعداد بازدید: 184
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، جبهه خلق برای آزادی بیان در بیانیه‌ای اعلام کرد که اظهارات نژادپرستانه «دانی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، جبهه خلق برای آزادی بیان در بیانیه‌ای اعلام کرد که اظهارات نژادپرستانه «دانی دنون» علیه ملت فلسطین، واقعیت سیاست‌های رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان را نشان می‌دهد.

دنون در اظهاراتی به صراحت مخالفت با دولت فلسطین را اعلام و تاکید کرد که اسرائیل کرانه باختری را به اراضی اسرائیلی تبدیل کرده و فلسطینیان را به شهرک‌نشینانی در کرانه باختری به عنوان افرادی وابسته به اردن بدون اینکه سرزمینی داشته باشند، تبدیل خواهد کرد.

جبهه خلق در بیانیه خود تصریح کرد که این اظهارات نژادپرستانه بیان صریح موضع و سیاست دولت تروریستی «بنیامین نتانیاهو» است.

در این بیانیه آمده است که این اظهارات همزمان با سفرهای دوره‌ای «جان کری» وزیر خارجه آمریکا و سخنان پی‌درپی درباره احتمال بازگشت به مذاکرات، خطرات دل بستن به موفقیت هر گونه سازش سیاسی با رژیم اشغالگر را نشان می‌دهد.

جبهه خلق افزود: این اظهارات خطرناک که از سوی دولت رژیم اشغالگر نیز رد نشد، بیانگر موضع رسمی و واحد در این رژیم است که اتخاذ مواضع سیاسی رسمی و مردمی فلسطینیان در برابر آن از طریق پایان دادن به دودستگی و ایجاد استراتژی یکپارچه فلسطینی برای مقابله با این سیاست‌های نژادپرستانه را می‌طلبد.

این جبهه در ادامه تاکید کرد که هیچ مجالی برای دل بستن به توهم مذاکرات نیست و وقت آن رسیده است تا روش و استراتژی جدیدی مبتنی بر اصل مقابله با رژیم اشغالگر و مقاومت در برابر آن و کنار گذاشتن مذاکراتی که از زمان امضای توافقنامه شوم اسلو بی‌ثمر بودن آن به اثبات رسیده است، اتخاذ شود.

جبهه مذکور از تشکیلات خودگردان خواست تا اقدامات مربوط به تعقیب قضایی رژیم صهیونیستی در نهادهای سازمان ملل بویژه در دادگاه جنایی بین‌المللی و مجازات سران این رژیم به دلیل ارتکاب جنایت علیه ملت فلسطین را تکمیل نماید.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها