امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130952
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۵۴
تعداد بازدید: 96
حمید سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ در خصوص حضور مهدی مهدوی‌کیا و علی کریمی در کمیته فنی ...

حمید سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ در خصوص حضور مهدی مهدوی‌کیا و علی کریمی در کمیته فنی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: من با مهدوی‌کیا برای حضور در کمیته فنی صحبت کردم و او گفت هر کاری که از دستش برآید انجام می‌دهد اما گفت به دلیل رفت وآمدش به آلمان دارای یکسری محدودیت‌های زمانی است ولی با این حال گفت برای کمک به پرسپولیس کوتاهی نمی‌کند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا شرایط مهدوی‌کیا را قبول کرده‌اند یا خیر،‌گفت:‌مهدوی‌کیا بازیکن بزرگی است و بودنش در کنار پرسپولیس ارزشمند است.

سیاسی همچنین درباره حضور علی کریمی عنوان کرد: علی کریمی با توجه به مشغله‌ای که در تیم ملی دارد گفت که باید نظر کی‌روش را برای همکاری با پرسپولیس بپرسد. اگر او شرایطش را داشته باشد در کنار ما خواهد بود.

مدیرعامل پرسپولیس درباره اینکه چه زمانی جلسه کمیته فنی تشکیل می‌شود و اصلا شرح وظیفه این کمیته چیست، گفت: سعی می‌کنم این هفته جلسه را تشکیل دهم. قرار نیست این کمیته دخالتی در امور فنی درخشان داشته باشد بلکه می‌خواهند مشورت دهند.

سیاسی درباره شکست مقابل ذوب‌آهن در جام حذفی و اینکه سعید آذری مدیرعامل ذوب‌آهن روز گذشته گفت که مدیران پرسپولیس اشتباه استراتژیک کردند و به جای اینکه دنبال بخشش هواداران خود باشند باید دنبال بخشش امید عالیشاه می‌رفتند، گفت: من در ابتدا این پیروزی زا به ذوب‌آهن و سعید آذری تبریک می‌گویم و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم. ولی باید بگوییم که برای ما هواداران همه چیز حساب می شود و برای هوادار هم همه چیز فوتبال است. ما نمی‌توانیم هواداران خود را نادیده بگیریم. اگر آنها را از ما بگیرند هیچ چیزی نداریم.

وی درباره اینکه همین هواداران معلوم نیست از تیم چه می‌خواهند یک روز طرفدار دایی هستند و روز بعد طرفدار درخشان، اظهار داشت: هوادار برایش نتیجه مهم است و هر کسی بتواند نتیجه بگیرد می‌تواند این راه را ادامه دهد و کسی که نتیجه نمی‌گیرد بهتر است خودش کنار برود تا با هجمه هواداران روبرو نشوند.

مدیرعامل پرسپولیس درباره اینکه به نظر می‌رسد فقط بحث کادر فنی نیست که روی نتایج پرسپولیس تاثیر گذاشته و مشکلات مدیریتی و بی‌ثباتی مدیریتی در این باشگاه در عملکرد این تیم تاثیر گذاشته، عنوان کرد: من کم کم در حال پی بردن به توانایی‌های درخشان هستم. اما باید یک چیزی را بگویم. مگر درخشان چند درصد موفقیت یک تیم می‌تواند باشد. نمی‌توانیم صد در صد همه چیز را به درخشان ربط دهیم. خیلی موارد در نتیجه‌گیری یا عدم نتیجه‌گیری تاثیرگذار است و فقط یک فاکتور تقصیر کار نیست. ما باید شکست‌هایمان را آسیب‌شناسی کنیم.

سیاسی در پاسخ به این سؤال که چرا باید بازیکنی مثل مهدی جعفرپور جذب پرسپولیس شود ولی استفاده از او نشود. و اینکه می‌گویند اختلاف شما با درخشان بر سر جذب این بازیکن باعث شده تا جعفرپور شانسی برای بازی نداشته باشد، تصریح کرد: جعفرپور بازیکن خوبی است و سابقه خوبی هم دارد و من در خصوص این بازیکن اظهار نظر خاصی ندارم. ما باید شرایط را هم در نظر بگیریم و اینکه در آن شرایطی که بودیم قدرت انتخاب ما زیاد بود یا محدود. هر چیری را باید در زمان خودش در نظر بگیریم. وقتی 6 بازیکن ما همزمان مصدوم یا محروم می‌شوند یعنی 60 درصد تیم از دور خارج شده‌اند و تیم ما هم خیلی پرستاره نیست که البته چه عرض کنم مهره تاثیرگذار زیادی نداریم و این را هم بگویم قبل از اینکه ما برسیم تیم بسته شده بود. درست یا غلط به هر حال هر مدیر یا مربی‌ حق دارد تیم را تغییر دهد اما باید تاکید کنم من هیچ دخالتی در امر فنی درخشان نمی‌کنم چون استطاعت فنی من در این حد نیست ک بخواهم نظری بدهم و بگویم که از فلان بازیکن استفاده کن یا نکن. شاید این نظر را کلانی، کاشانی یا زادمهر بگویند.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص جذب مهاجم سوئدی گفت: باید این را بگویم چون باید در لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم سعی می‌کنیم حریف دست و پا بسته‌ای در آسیا نباشیم. ما در حال پیگیری جذب بازیکن خارجی هستیم شماری از بازیکنان شاید مشکلاتی داشته باشند و جذب آنها به صلاح نباشد. برخی از آنها نه تنها رزومه قوی ندارند بلکه حاضر هم نمی‌شوند در تست فنی شرکت کنند. خوشبختانه وقتی اسمی مطرح می‌شود خبرنگاران به قدری زود کارنامه بازیکن مورد نظر را منتشر می‌کنند که این انتشار به جذب یا جذب نشدن بازیکن کمک می‌کند. در مورد بازیکن سوئدی هم باید بگویم که ما متوجه شدیم که می‌توانیم انتخابات بهتری هم داشته باشیم. اگرچه هنوز دقت روی بازیکنان مورد نظرمان قطعیت بیدا نکرده است. وقتی جذب بازیکن خارجی ما در شرایطی است که نمی‌توانیم در بازی با فولاد از آن استفاده کنیم چه لزویم دارد که عجله کنیم. در نتیجه جذب بازیکن را در شرایطی می‌گذاریم که بتوانیم روی آن تصمیم‌گیری درستی داشته باشیم.

سیاسی در پایان در خصوص اینکه بهروز منقتمی در این باشگاه چه حکمی دارد، گفت: قبل از اینکه ما وارد بازی شویم منتقمی قائم‌مقام باشگاه بود و همچنان هم در این سمت هست. حکمی که او دارد بدون زمان است و اعتبار دارد و ما نیازی ندیدیم که آن را ابقا کنیم چون او به کارش در حال ادامه دادن است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها