امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130953
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۵۴
تعداد بازدید: 16
حمید رضا ترقی مسئول بین‌الملل حزب موتلفه در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از برگزاری نخستین اجلاس ...

حمید رضا ترقی مسئول بین‌الملل حزب موتلفه در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از برگزاری نخستین اجلاس احزاب اسلامی جهان در تهران در هفته وحدت خبر داد و اظهار داشت: این اجلاس در تاریخ 12 تا 17 ربیع‌الاول مصادف با 14 تا 19 دی در تهران برگزار می‌شود.

ترقی افزود: این اجلاس از سوی حزب موتلفه اسلامی و مجمع جهانی تقریب مذاهب برگزار می‌شود و در این اجلاس، هیأت موسس و احزاب کشورهای اسلامی حضور خواهند داشت.

مسئول بین‌الملل حزب موتلفه با بیان اینکه ما از همه این احزاب اسلامی به دلیل تعداد زیاد آنها دعوت نکرده‌ایم، تصریح کرد: اجلاس مقدماتی این اجلاس، سال 86 با حضور 14 حزب اسلامی کشورهای منطقه برگزار شد.

وی درباره جزئیات این اجلاس نیز گفت: جلسه ستاد برگزاری اولین اجلاس احزاب اسلامی به منظور هماهنگی بیشتر  در لبنان تشکیل خواهد شد و پس از آن برنامه محتوایی اجلاس نهایی و اعلام می‌شود.

به گزارش فارس، اجلاس مقدماتی احزاب اسلامی جهان 4 آذر 1386 با حضور نمایندگانی از 10 حزب کشورهای اسلامی در دفتر مطالعات سیاسی وزارت خارجه برگزار شده بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها