امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130955
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۵۴
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از فتنه 88، عمل به تدبیرات مقام معظم رهبری و وفاداری به مکتب امام راحل، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از فتنه 88، عمل به تدبیرات مقام معظم رهبری و وفاداری به مکتب امام راحل، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در معرض آماج حملات ضد انقلاب و اپوزیسیون قرار داد.

پس از آن هم این جریان منحرف لانه کرده در دولت های نهم و دهم بود که بر خلاف مشی عمومی اکثر دولتمردان عمده تلاش خود را بر تضعیف نهادهای انقلابی متمرکز کرد.

اکنون به نظر می رسد پس از فروکش کردن ستاره اقبال هر دو جریان فتنه و  انحراف، نوبت به مفسدان اقتصادی رسیده که از بیم برخورد و مجازات به توطئه های مافیایی علیه سپاه روی بیاورند و در حالی که دشمنان انقلاب اسلامی و در راس آنها امریکا و صهیونیست ها از اقتدار و هیمنه سپاه پاسداران به عجز آمده و زبان به اعتراف به آن گشوده اند، با ترفندهایی نظیر نشر اکاذیب و افشای اطلاعات به رویارویی با سپاه برخاسته اند.

بیرون زدن دم خروس این عملیات رسوا و ناشیانه زمانی بیش از پیش نمایان می‌شود که برخورد با مفسدین اقتصادی از سوی مردم به عنوان یک مطالبه مطرح شده و اوج گرفته است.

بویژه می توان دید که این جریان امید فراوانی به القاء رویارویی و اختلاف میان دولت و سپاه دارد و تلاش می کند فضایی از سوء تفاهم را بر روابط ابن دو نهاد حاکم کند.

این در حالی است که ارتباط مین این دو نهاد در امور مختلف کشور چنان عمیق و تنگاتنگ است که تصور جزئیات آن حتی در عالم خیال هم برای جریان ضد انقلاب و مفسدان اقتصادی مرتبط با آنها ممکن نیست.

نگهبانی از اصول، آرمان ها، ارزش ها و نهادهای انقلابی مهمترین وظیفه ای است که سپاه بر عهده دارد و بر اساس منویات و فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی دولت یکی از مهمترین نهادهای انقلابی است که برای توفیق آن باید همه امکانات کشور بویژه نهادی قدرتمند و کارآمد همچون سپاه پای کار بیایند و صادقانه تلاش کنند.

اولین علت این تلاش احتمالا این است که افکار عمومی آمادگی پذیرش انتقال نقش مقصر از نهادهای مسئول به دیگر ارگان ها را در برخی ناکامی‌ها نظیر حوزه‌های اقتصادی و سیاسی پیدا کند.

علت دوم، احتمالا این است که برخی مفسدان بی میل نیستند که خود را پشت برخی نهادها پنهان کنند تا برخورد با آنها دچار حاشیه های سیاسی شده و دشوار گردد.

اما نکته مهم این است که به نظر می‌رسد «هل دادن‌ها»ی دولت برای بازی در این نمایش تاکنون بی‌نتیجه بوده است.

این را می‌شود در اظهارات صریح حسن روحانی، رئیس جمهوری کشورمان دید که در جمع فرماندهان و مسئولین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نظرات خود را در برابر این نهاد انقلابی و مردمی تبیین کردو به حمایت تمام قد از آن برخاست.

وی در این جمع گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در منطقه نه تنها سپاه جنگ نیست بلکه سپاه صلح، ثبات، امنیت و آرامش است.

دکتر روحانی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از دو سرمایه معنوی و اجتماعی بهره‌مند است که این نیرو را نسبت به نیروهای مسلح سایر کشورها متمایز می‌کند، می‌گوید: سرمایه معنوی سپاه، خلوص، توسل و اعتقادی است که میان نیروهای آن وجود دارد و این همان سرمایه‌ای است که این نیرو را محبوب دل‌ها قرار داده... .

از این روست که می‌بینیم بازی کودکانه‌ رسانه‌های فتنه در برابر مواضع قاطع نهادهای انقلابی که دست مفسدان اقتصادی را کوتاه و مصونیت کاذب آقازادگی را درهم شکسته است، از سوی دولت نیز طرد شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار