امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۷:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131000
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به صحبت‌های اخیر

جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به صحبت‌های اخیر وزیر امور خارجه مبنی بر این که توفیق ایران در مذاکرات هسته‌ای با 5‌+‌1 موجب امنیت در کشور شده گفت: امنیت امروز ایران حاصل ایستادگی ملت در طول 35 سال گذشته اعم از جنگ تحمیلی و تحریم‌ها و... است و ملت ایران این ایستادگی‌ها و مقاومت‌ها را در کارنامه خود دارند و این مذاکرات نبوده که امنیت ایران را تأمین کرده است.

وی افزود: مذاکرات ایران با 5‌+‌1 پس از گذشت یک سال و به دلیل کارشکنی‌های آمریکا هیچ دستاوردی نداشته است و ما همچنان شاهد کارشکنی‌های آمریکا و همدستانش و نیز عدم پایبندی آنان به تعهداتشان هستیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: وزیر امور خارجه هیچ گاه چه در جلسات کمیسیون، چه در جلسات صحن مجلس و چه برای مردم گزارش روشنی را از دستاوردهای مذاکرات ارائه نکرده و تنها به سخنرانی و تبلیغات در مورد مذاکرات می‌پردازد.

کریمی قدوسی با اشاره به تلاش آمریکا برای توفیق پروژه ایران‌هراسی خود خاطرنشان کرد: پروژه ایران‌هراسی ساخته و پرداخته دست چند کشور همچون آمریکا و انگلیس است و آنچه که امروز ما در منطقه و به ویژه در کشورهایی مانند عراق، سوریه و... شاهد آن هستیم بیانگر تأثیر بیداری اسلامی در کشورهای منطقه است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها