امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۵:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131005
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
زهره طبیب‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به فرا رسیدن روز

زهره طبیب‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به فرا رسیدن روز دانشجو ویژگی انقلاب اسلامی را آزادیخواهی و عدالت عنوان کرد و گفت: هر حرکت و یا شعاری متضاد با این ویژگی حاصل عملکرد جریان نفوذی در بدنه جنبش دانشجویی است.

وی استکبارستیزی را شعار محوری نظام ذکر کرد و با اشاره به اینکه اگر جنبش دانشجویی برای خود رسالت پیشتازی قائل است، باید این جهت را دنبال کند، افزود: اگر چیزی جز این از جنبش‌های دانشجویی شاهد باشیم به معنی انحراف در حرکت آن است.

طبیب‌زاده از جریانات تروریستی دست‌پروده غرب به عنوان یکی از عمده‌ترین دشمنان ایران اسلامی یاد کرد و گفت: امروز باید نوک تیز حمله ما به سمت داعش باشد و جنبش دانشجویی می‌بایست ذهن مستضعفان جهان را همواره در این مورد روشن نگه دارد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تأکید بر از یاد نبردن مقصر اصلی ظلم و جنایت بر مسلمانان اظهار داشت: دانشجویان متعهد پیرو نظام قطعاً‌ مصالح نظام را بهتر درک کرده و شعارهای خود را متناسب با آن تنظیم می‌کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها