امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۵:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131008
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
علی پهلوان دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور در

علی پهلوان دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور در مراسم روز دانشجو گفت: آقای روحانی در گذشته مراسم و جلسه‌ای با دانشجویان داشت و در سخنرانی‌های خود از اینکه بنابر دلایلی فرصت نمی‌شود به نظرات و انتقادات دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی مستقل گوش بدهد، احساس ناراحتی کرد.

وی گفت: با توجه به اینکه رئیس جمهور در آن جلسه وعده داد که دفعه بعد که در جمع دانشجویان حاضر می‌شود صدای دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی را  می‌شنود ما نیز منتظر بودیم تا در یک فضای باز بتوانیم با آقای روحانی دیداری دوطرفه داشته باشیم و نمایندگان تشکل‌ها و اتحادیه‌های دانشجویی سیاسی بتوانند حرف‌های خود را بزنند.

پهلوان تاکید کرد: متاسفانه‌ مسئولان برگزاری مراسم روز دانشجو خبرهایی در رابطه با اینکه تقسیم بندی‌هایی انجام داده‌اند و به خاطر این مسئله همه اتحادیه‌ها نمی‌توانند در مراسم روز دانشجو نماینده داشته‌باشند، منتشر شد و به ما خبر دادند که به غیر از بسیج دانشجویی تنها نماینده یک اتحادیه می‌تواند در این مراسم اظهار نظر کند و این مسئله به شدت باعث ناراحتی ما شده‌است.

این فعال دانشجویی اضافه کرد: متاسفانه برخی‌ها با قائل شدن یکسری از محدویت‌ها نمی‌خواهند اجازه بدهند تا رئیس جمهور صدای دانشجویان را بشنود. آقای روحانی باید در مقابل این جریان بایستد.

وی گفت: شیوه و مشی اعتدال می‌طلبد که رئیس جمهور نقدپذیر باشد و اگر مسئولان برگزاری هم تلاش می‌کنند که نگذارند صدای دانشجویان انقلابی شنیده شود رئیس جمهور نباید اجازه چنین‌کاری را به آنها بدهد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها